Bormioli Rocco

Poszanowanie dla tradycji przy jednoczesnym podążaniu za nieustannie zmieniającymi się trendami - tak krótko można określić włoską markę Bormioli Rocco która dzięki wysokiej klasy szklanym wyrobom uzyskała status światowego lidera. Tym bardziej jesteśmy dumni, że firma Florentyna jest wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce.

Lata ciężkiej pracy zaowocowały stworzeniem szerokiej gamy produktów odznaczających się funkcjonalnością, jakością oraz oryginalnością. Wśród nich są: szklanki, kieliszki, karafki, butelki, słoiki, filiżanki, talerze, a także cieszące się szczególnym zainteresowaniem pojemniki do przechowywania żywności. Waszej uwadze polecamy kolekcję Frigoverre Basic oraz Frigoverre Evolution. Ponadto mówiąc o funkcjonalności, należy wspomnieć o talerzach z wymienionych wyżej linii. Zobacz tutaj oraz tutaj. Od teraz możecie podać i przechowywać przygotowane na imprezę przekąski na jednym naczyniu.

Co więcej, marka Bormioli Rocco dzięki możliwości nabycia talerzy obiadowych, głębokich oraz deserowych na sztuki pozwala na skomponowanie zastawy skrojonej na miarę Waszych potrzeb. Co bez wątpienia jest jej atutem. Podobnie jak fakt, że Bormioli Rocco pozwala poczuć odrobinę luksusu na co dzień. Nic więc dziwnego, że asortyment marki doceniła niezliczona liczba konsumentów.

Mamy nadzieję, że zakupy w naszym sklepie będę dla Was przyjemne i owocne!

Wybrane towary

94.90 zł
Bormioli Rocco
26.90 zł
Bormioli Rocco
Nowość
28.90 zł
Bormioli Rocco
55.90 zł
Bormioli Rocco
70.50 zł
Bormioli Rocco
21.90 zł
Bormioli Rocco
22.90 zł
Bormioli Rocco
Promocja

Słoik Fido

500 ml

11.50 zł
10.90 zł -5%
Bormioli Rocco
Promocja

Talerze obiadowe
Parma

18 elementów

118.90 zł
89.90 zł -24%
Bormioli Rocco
24.90 zł
Bormioli Rocco
Promocja
270.90 zł
189.00 zł -30%
Bormioli Rocco
17.90 zł
Bormioli Rocco

Ostatnio dodane produkty

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki