< Poprzedni produkt

Zestaw sztućcow Magnus Linea 24-elementowy
Następny produkt >

Zestaw sztućców Magnus Black Horse 24-elementowy

Zestaw sztućców Magnus Modern 6/24-elementowy

199.00
285.00 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Najważniejsze zalety:
  • trwałość i niewielka, wygodna waga
  • delikatne, proste kształty, prosto ścięte końcówki uchwytów
  • eleganckie, czerwone pudełko
Sztućce Magnus Modern 24 el./6 os. - nowoczesna elegancja minimalizmu

Sztućce Magnus Modern to połączenie szlachetnej prostoty z doskonale przemyślaną subtelnością kształtów. Najnowocześniejsze trendy korzystają bowiem z prostych linii, by zamknąć je w minimalistycznej formie. Komplet sztućców jest wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej (18/10). To stawia go wśród najlepszych na światowym rynku producentów. Tobie natomiast zapewnia trwałość użytkowania.

Oprócz tego, że sztućce powinny być trwałe, mają też cieszyć oko. Dlatego komplet ten zagości w Twojej jadalni na dłużej. Jego delikatne, proste kształty będą pasowały do każdego rodzaju zastawy stołowej. Nowym rozwiązaniem są prosto ścięte końcówki uchwytów. Niewielka waga natomiast znacząco zwiększy komfort posługiwania się nimi.

Zestaw ten składa się z 24 elementów. Powstał z myślą o sześciu osobach, dlatego zawiera po sześć: noży, widelców, łyżek i łyżeczek. 24 sztućce będą cieszyć nie tylko Ciebie, jeśli zdecydujesz się podarować je komuś. Eleganckie, czerwone pudełko sprawia, że sztućce te nie potrzebują już żadnej dodatkowej oprawy.
Marka Magnus
Kod EAN 5901832344452
Materiał stal nierdzewna
Kolor srebrny
Liczba osób 6
Liczba elementów 24
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki