Zestaw do likieru RCR Laurus 7 elementowy

84.50
129.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • każdy trunek zyska nowy blask w kryształowym szkle
  • zatyczka karafki zachowa świeżość i aromat trunków na dłużej
  • możesz myć te naczynia w zmywarce
Zestaw Laurus do likieru 7 elementów RCR - luksusowa oprawa szlachetnych trunków

Zestaw Laurus do likieru poleca się na spotkania towarzyskie z degustacją tradycyjnych trunków. Należą do nich nalewki, likiery, czy ziołowe wyciągi alkoholowe. Każdy z nich będzie znakomicie prezentował się w kryształowym szkle. Jego producentem jest prestiżowa, włoska marka RCR Cristalleria Italiana. Odpowiada ona za 15 procent światowej produkcji kryształów. Jej produkty są synonimem luksusu i wyszukanego piękna.

Ponadto firma ta sięga wyłącznie po surowce najwyższej jakości. Dlatego masz pewność, że użyte w tym przypadku kryształowe szkło bezołowiowe Luxion będzie trwałe i odporne. To dzięki unikatowemu procesowi jego produkcji, który daje mu twardość prawdziwego kryształu. Wytrzymałość na zmiany temperatury sprawia, że możesz je spokojnie myć w zmywarce.

Zarówno szklanki (sześć), jak i karafka zyskały w tym przypadku zdobienie przypominające tłoczony liść. Ten delikatny wzór tworzy niewielkie załamania na szkle, które odbijają refleksy świetlne. Zatyczka do karafki zwieńczona kulą gwarantuje naczyniu szczelność, a trunkom świeżość i aromat na dłużej.
Marka RCR
Kod EAN 8007815238576
Pojemność (litry) 1.3
Materiał szkło
Specyfikacja - można myć w zmywarce
Cechy nadaje się do zmywarki
Gwarancja 3 lata
Nadaje się do
mycia w zmywarce

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki