< Poprzedni produkt

Wentylator podłogowy Botti Breva z pilotem 40 cm
Następny produkt >

Wentylator podłogowy Botti Fresco 40 cm Inox

Wentylator podłogowy Botti Brezza 30 cm Inox

126.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • Łatwy w obsłudze – trzy poziomy prędkości, regulacja kąta nachylenia
  • Poprawa samopoczucia w gorące dni – oprócz chłodzenia wentylator wprawia powietrze w ruch dając efekt przyjemnej bryzy
  • Bezpieczeństwo – aluminiowy trzy łopatowy wirnik zabezpieczony chromowaną obudową
Wentylator podłogowy – cichy i wydajny

Solidny wentylator podłogowy BREZZA jest wyposażony w trzy aluminiowe łopatki o średnicy czaszy 30 cm, co zapewnia przyjemny nawiew chłodnego powietrza. Urządzenie jest wyjątkowo łatwe w obsłudze i uniwersalne, dzięki trzem zakresom prędkości i regulacji kąta nachylenia. Wyposażony w silnik o mocy 50 W, stanowi doskonały wybór na gorące dni.

Chromowana obudowa zapewnia długotrwałą radość z użytkowania wentylatora pokojowego. Wentylator nie tylko chłodzi powietrze, ale też powoduje cyrkulację, czyli ruch powietrza w pomieszczeniu, co znacznie poprawia samopoczucie w duszne, letnie miesiące, dając efekt chłodnej, nadmorskiej bryzy.

Niesamowicie stabilna podstawa, cicha praca, tylko 45 dB oraz trzy łopatowy wirnik w siatce to wydajna i cicha praca urządzenia oraz bezpieczeństwo jego użytkowania. Długi przewód zasilający (aż 160 cm) umożliwia proste korzystanie z chłodnego powietrza w miejscu, w którym tego najbardziej potrzeba.
Marka Botti
Kod EAN 5901832366959
Wysokość 39 cm
Kolor srebrny
Moc 50 W
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki