< Poprzedni produkt

Waga łazienkowa elektroniczna Botti Light
Następny produkt >

Waga łazienkowa elektroniczna Botti Stone

Waga łazienkowa elektroniczna Botti Wood

39.90 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • Łatwość przechowywania – niewielkie wymiary (28x28 cm), niezwykle cienka
  • Łatwe użytkowanie – praktyczny i czytelny wyświetlacz LED, wskaźnik niskiego poziomu baterii i przeciążenia, możliwość zmiany systemu metrycznego
  • Wygoda przechowywania – ekstra cienka waga łazienkowa, niewielkie rozmiary (28x28 cm)
Elektroniczna waga łazienkowa – jakość i dokładność

Elegancka, elektroniczna waga łazienkowa WOOD jest niezbędnym wyposażeniem każdej łazienki. Jej delikatny wygląd i drewniana stylistyka powodują, że pasuje do różnych typów wystroju, a niewielkie rozmiary sprawiają, że jest wygodna w przechowywaniu. Kontrola wagi jest bardzo ważna dla zdrowia, nie tylko w okresie odchudzania.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości hartowanego szkła waga jest bardzo wytrzymała i odporna na zabrudzenia. Duża dokładność pomiaru, do 100 g, sprawi, że korzystanie z urządzenie będzie łatwe i przyjemne, a pomiar precyzyjny. Pozwala w pełni kontrolować wagę w trosce o zdrowie, ma duży zakres pomiarowy od 2,5 do 180 kg.

Automatyczne wyłączanie pomaga oszczędzać energię, a praktyczny wyświetlacz LED umożliwia łatwy odczyt parametrów. Dodatkowo waga ma wskaźnik niskiego poziomu baterii i przeciążenia oraz możliwość zmiany systemu metrycznego.
Marka Botti
Kod EAN 5901832352914
Materiał szkło hartowane
Kolor brązowy
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki