< Poprzedni produkt

Waga kuchenna elektroniczna Botti Bowl z misą
Następny produkt >

Waga kuchenna elektroniczna Botti Muffin do 5 kg

Waga kuchenna elektroniczna Botti Folk

Kolekcja: Folk

41.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • Komfort użytkowania - zakres pomiarowy: do 5 kg, system metryczny: g / kg / lb / oz, podświetlony wyświetlacz LED oraz niewielkie rozmiary
  • Atrakcyjny design – hartowane szkło w nowoczesnym kolorze z folkowym wzorem
  • Dokładność – precyzja aż do 1 g!
Elektroniczna waga kuchenna – styl i dokładność

Elegancka kuchenna waga elektroniczna FOLK to gwarancja niezwykłego designu pasującego stylistyką do pozostałych urządzeń z tej serii. To połączenie jakości hartowanego szkła, czystości bieli z modnymi folkowymi wzorami. Idealne dopełnienie wnętrza, które pasuje zarówno do tradycyjnej, jak i bardziej nowoczesnej kuchni.

Jest niezbędna w każdej kuchni, idealna do przygotowania potraw, które wymagają ściśle określonych porcji produktów, gdyż bardzo dokładnie odmierza ilość do 1 g. Idealna dla osób dbających o linię i lubiących próbować nowe dania. Posiada wskaźnik niskiego poziomu baterii oraz przeciążenia. Maksymalna waga surowców to aż 5 kg!

Komfort użytkowania zapewnia podświetlony wyświetlacz LED. Dzięki niewielkim rozmiarom, waga jest wygodna w przechowywaniu. Posiada opcję automatycznego lub manualnego wyłączania oraz funkcję zerowania tary. Aby korzystać z przepisów z różnych stron świata można przełączyć na inne systemy metryczne.
Marka Botti
Kod EAN 5901832352778
Materiał szkło hartowane
Kolekcja Folk
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki