< Poprzedni produkt

Waga kuchenna elektroniczna Botti Raspberry do 5 kg
Następny produkt >

Waga kuchenna elektroniczna Botti Lime

Waga kuchenna elektroniczna Botti Floris

Kolekcja: Floris

31.50 zł
39.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • Komfort użytkowania – można zważyć produkty do 5 kg, dostępne systemy metryczne: g / kg / lb / oz, podświetlony wyświetlacz LED oraz niewielkie rozmiary
  • Niezwykły design – hartowane szkło z intensywnym, malinowym wzorem
  • Dokładność – zważysz produkty z dokładnością do 1 g, aż do 5 kg na raz!
Elektroniczna waga kuchenna – nowoczesność i dokładność

Modernistyczna kuchenna waga elektroniczna FLORIS to komfort użytkowania, dzięki praktycznemu wyświetlaczowi LED, który oprócz wagi pokazuje również niski stan poziomu baterii i wskaźnik przeciążenia. Dodatkowo ma bardzo przydatną możliwość automatycznego bądź manualnego wyłączenia oraz praktyczną funkcję zerowania tary.

Przyjemności w użytkowaniu dodaje niezwykły design pasujący do każdej kuchni. Jest to bardzo interesujące połączenie wysokiej jakości hartowanego szkła z motywem w modne wzory kwiatowe. Idealne dopełnienie wnętrza, które pasuje zarówno do tradycyjnej, jak i bardziej nowoczesnej kuchni. Doskonała nie tylko dla osób dbających o linię, ale też tych, co lubią testować nowe dania.

Urządzenie przydatne w każdej kuchni, niezbędne do przygotowania potraw, które wymagają konkretnych porcji produktów, ponieważ perfekcyjne odmierza ilości z dokładnością aż do 1 g. Aby odkryć możliwości kuchni z całego świata oraz korzystać z różnych przepisów można przełączyć pomiędzy kilkoma systemami metrycznymi.
Marka Botti
Kod EAN 5901832373544
Materiał szkło hartowane
Kolekcja Floris
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki