< Poprzedni produkt

Toster Botti Eleganza granatowy
Następny produkt >

Toster Botti Bianco biały

Toster Botti Punto Rosso czerwony

Kolekcja: Punto Rosso

80.00
135.00 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Główne korzyści:
  • kolor i kształt, który sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach
  • wyjmowana tacka na okruchy pomaga w zachowaniu czystości
  • różne funkcje dają wiele możliwości
Toster Punto Rosso czerwony - ciepłe pieczywo i unikatowy design
 
Toster Punto Rosso to połączenie innowacyjnego wzornictwa i ożywiającej kolorystyki. Takie zestawienie z pewnością sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Jedynym zdobieniem są tu tłoczone kropki, jednak uwagę zwraca przede wszystkim unikatowy kształt. Przypomina on sześcian ze srebrnym wykończeniem.
 
Urządzenie to powstało z trwałego i odpornego na uszkodzenia surowca. Element podstawy wykonany jest ze stali nierdzewnej. Tam znajduje się też wyjmowana tacka na okruchy. Pozwala ona na szybkie i wygodne zachowanie czystości. Ponadto toster ten ma dwie szerokie komory (także na grubsze kromki) oraz elektroniczną kontrolę opiekania. Może pochwalić się przy tym systemem centralnego ułożenia pieczywa.
 
Moc 1000 W sprawia, że grzanki szybko się upieką i będziesz mógł przygotować śniadanie przed wyjściem z domu. Gdybyś zapomniał o przygotowywanych tostach, nie musisz się martwić, bo masz zabezpieczenie przed przegrzaniem i przypaleniem. Przy tym pozostają do Twojej dyspozycji różne funkcje urządzenia: opiekanie, podgrzewanie, rozmrażanie oraz możliwość przerywania opiekania.
Marka Botti
Kod EAN 5901832322870
Kolor czerwony
Moc 1000 W
Kolekcja Punto Rosso
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki