< Poprzedni produkt

Termos nierdzewny Florina Cristiano Strong 750 ml
Następny produkt >

Termos konferencyjny Florina Amerigo 1,5 l Tea

Termos nierdzewny Florina Luca 250 ml

19.90 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • wykonany z trwałej stali nierdzewnej, odpornej na stłuczenia i inne uszkodzenia mechaniczne
  • izolowany próżniowo utrzymuje pożądaną temperaturę przez kilkanaście godzin
  • szczelnie zamykane wieczko pełni też funkcję kubka
Bez względu na to, czy wychodzisz na uczelnię lub wybierasz się w długą podróż, nie wyobrażasz sobie dnia bez ulubionego napoju? Mamy sposób na to, abyś przez cały czas mógł się rozkoszować gorącą, aromatyczną kawą i herbatą. Termos Luca o pojemności 250 ml zachowa przez wiele godzin odpowiednią temperaturę, a co za tym idzie, idealny smak trunku.

Ta poręczna i praktyczna propozycja zmieści się w każdej torbie, nie zajmując dużo miejsca. Termos wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, stał się odporny na uszkodzenia mechaniczne. Poza tym, wykorzystany surowiec odpowiada za doskonałe właściwości izolacyjne, przez co naczynie aż do 12 godzin utrzymuje wysoką temperaturę, oraz niską – nawet do 24 godzin.

Funkcjonalny przycisk znajdujący się w korku chroni przed przypadkowym rozlaniem napoju. Wieczko o delikatnych krawędziach pełni też funkcję kubka, dzięki czemu nie musisz zabierać ze sobą dodatkowego naczynia. Termos odznacza się prostą i stabilną budową, która sprawia, że nasza propozycja będzie stabilnie stała na każdym typie powierzchni.
Marka Florina
Kod EAN 5907508561772
Materiał stal nierdzewna
Pojemność (l) 0,25
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki