Termos dzbankowy Florina 1 l z termometrem rożowy

34.50
46.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • plastikowa obudowa, dzięki której termos stał się bardzo lekki
  • szklany wkład nie wchodzi w reakcję z napojami
  • wbudowany termometr daje możliwość pełnej kontroli temperatury serwowanej kawy lub herbaty
Oto propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim kobietom. Finezyjny, smukły, odznaczający się fantazyjnym, pastelowym różem termos o pojemności 1 l wyśmienicie spełni swoją rolę podczas towarzyskich spotkań, będąc jednocześnie stylowym elementem dekoracyjnym stołu.

Obudowa została wykonana z trwałego plastiku, który nadał naczyniu niezwykłej lekkości. Dlatego termos nie będzie stanowił najmniejszego ciężaru podczas przenoszenia. Z kolei wewnątrz wykorzystano szklany wkład, nie zawierający szkodliwych składników, które mogłyby wejść w reakcję z napojami. Ulubiona kawa lub herbata na długo pozostaje w pożądanej temperaturze – tę pewność daje Tobie wbudowany termometr.

Termos, dzięki swojej solidnej budowie, stoi stabilnie na każdym typie powierzchni. Szczelnie zamykane wieczko oraz smukły dzióbek gwarantują nalewanie napojów bez rozpryskiwania i rozlewania. Przyjemny w dotyku uchwyt wygodnie trzyma się w dłoni, co przekłada się na komfort użytkowania.
Marka Florina
Kod EAN 5901832369950
Kod producenta 4T0133
Pojemność (litry) 1.0
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor różowy
Specyfikacja - pojemność: 1 l
- na zewnątrz: plastik
- wewnątrz: szkło
- rozmiar: 14,5 cm x 27,5 cm
- z termometrem
Gwarancja 3 lata
Przez pierwsze dni byłam nim zachwycona. Niestety po kilku tygodniach użytkowania zaczął przeciekać. Reklamację załatwiono bardzo sprawnie i dostałam nowy termos, tyle że ten też lekko przecieka, a po 2 tygodniach przestał trzymać temperaturę. Mimo bardzo miłej obsługi, niestety rozczarowanie :-(

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki