< Poprzedni produkt

Talerze Florina Viviane 6 osób 18 sztuk
Następny produkt >

Talerze Ćmielów Rococo 6 osób 18 sztuk

Talerze Ćmielów Akcent 6 osób 18 sztuk

250.00 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • wykonane z polskiej porcelany trwałej i wytrzymałej na działanie czynników zewnętrznych
  • nowoczesny, kwadratowy fason uatrakcyjnia serwowane posiłki
  • ręcznie zdobiona linia platynowa
Talerze Akcent 6/18 – nowoczesna odsłona porcelanowej zastawy

Śnieżnobiały obrus, perfekcyjnie wypolerowane sztućce oraz porcelanowa zastawa stołowa – takie nakrycie stołu przyniesie sukces domowych uczt wszystkim paniom domu. Chcąc się do tego przyczynić proponujemy komplet Akcent, w którego skład wchodzą: 6 talerzy deserowych o średnicy 19 cm, 6 talerzy płytkich o średnicy 25,5 cm oraz 6 talerzy głębokich o średnicy 20,5 cm.

Ta niezwykle elegancka propozycja wywodząca się z Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” zachwyca nowoczesnym fasonem w kształcie kwadratu, dzięki któremu układanie dania na talerzu stanie się sztuką na miarę profesjonalnego szefa kuchni. Naczynia wykonano z najszlachetniejszej porcelanydelikatnej w dotyku, a zarazem niezwykle trwałej i odpornej na działanie czynników zewnętrznych.

Musisz wiedzieć, że finezyjna linia oplatająca talerze jest zdobiona platyną, a w dodatku wykonana ręcznie. To sprawia, że zestaw Akcent staje się mały dziełem sztuki, które możesz posiadać w swoim domu. To wyjątkowe zdobienie wyklucza jednak mycie naczyń w zmywarce lub podgrzewanie ich w kuchence mikrofalowej.
Marka Ćmielów
Kod EAN 5907710030677
Materiał porcelana
Kolor biały
Liczba osób 6
Liczba elementów 18
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki