Szklanki RCR Fluente long drink 400 ml 6 sztuk

117.50
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • praktyczna pojemność da wiele możliwości zastosowań
  • wygodnie i stabilnie trzyma się w ręce
  • surowiec trwały i odporny na zmiany temperatury
Szklanki Fluente Long Drink 400 ml/6 szt. RCR - funkcjonalny luksus w zasięgu Twojej ręki

Szklanki Fluente Long Drink staną się obowiązkowym elementem każdego przyjęcia. Ich unikatowe wzornictwo z pewnością zachwyci Twoich gości. Nieprzypadkowe załamania i żłobienia na powierzchni przypominają głęboko odciśnięty ślad po źdźbłach trawy. Kształt prostymi liniami poszerzający się ku górze oraz dno z grubego szkła sprawiają, że naczynie wygodnie i stabilnie trzyma się w ręce.

Praktyczna pojemność (400 ml) daje wiele możliwości zastosowań. Nie ograniczają się one wyłącznie do drinków, ale obejmują także wody mineralne, soki, lemoniady, koktajle, smoothie, czy desery. Taki elegancki komplet (sześć sztuk) zawsze warto mieć pod ręką.

Naczynia te powstały z wysokiej jakości kryształowego szkła bezołowiowego Luxion. O jego jakość i perfekcyjne wykończenie dba renomowana, włoska marka RCR Cristalleria Italiana, znana z luksusowego asortymentu. W laboratoriach tej firmy opracowano unikalną technologię wydobywającą z surowca maksimum jakości przy minimalnym wpływie na środowisko. Możesz zatem mieć pewność, że produkt ten będzie trwały, odporny na zmiany temperatury, czy uszkodzenia. W związku z tym możesz go nawet myć w zmywarce.
Marka RCR
Kod EAN 8007815252824
Pojemność (litry) 0.4
Materiał szkło
Waga netto (kg) 2.74
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki