< Poprzedni produkt

Sokownik Florina 8 l indukcja
Następny produkt >

Sokownik Florina 8 l indukcja

Sokownik Florina Midi 5 l indukcja

99.90 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • naczynie wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, odpornej na uszkodzenia i działanie wysokich temperatur
  • wielowarstwowe dno zapewnia szybką i stałą dystrybucję ciepła, przez co gotujesz szybciej, oszczędzając czas i energię
  • wyposażony w parownik umożliwia gotowanie warzyw w zdrowy sposób na parze
Sokownik 5 l midi – naczynie 2w1, do przyrządzania zdrowych soków i gotowania warzywa na parze

Sokownik marki Florina to najlepszy sposób na zachowanie smaków lata pod postacią pysznych i zdrowych soków. Naczynie o pojemności 5 l składa się z dolnego naczynia o wymiarach 20 x 11 cm, naczynia środkowego o wymiarach 20 x 11,5 cm, parownika o wymiarach 22 x 11,8 cm oraz szklanej pokrywy.

Wszystkie elementy zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, której największymi zaletami są trwałość i wytrzymałość. Odpowiednia grubość ścianek i wielowarstwowe dno sprawiają, że sokownik nagrzewa się bardzo szybko i utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz. Dzięki temu, proces przyrządzania soku trwa od 30 minut do maksymalnie 1 godziny (wszystko zależy od twardości owoców). Używając tego naczynia, masz pewność, że nie zmarnujesz najmniejszej ilości żywności. Pozostały miąższ możesz wykorzystać do zrobienia dżemu.

Czy wiesz że, sokownik może być również używany jako garnek do gotowania na parze? To dzięki parownikowi, w bardzo szybki i zdrowy sposób możesz ugotować ziemniaki, kalafiora lub inne warzywa. Pokrywa ze szkła żaroodpornego umożliwia Tobie pełną kontrolę nad procesem gotowania. Naczynie dedykowane jest do każdego typu kuchenki.
Marka Florina
Kod EAN 5907508555993
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki