< Poprzedni produkt

Pucharki do lodów Bormioli Rocco Bahia 540 ml 2 sztuki
Następny produkt >

Salaterka Florina Cortina 15 cm

Salaterki RCR Fire 11 cm 2 sztuki

15.90 zł
25.90 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • załamania w szkle dodają uroku produktom
  • praktyczne wymiary pozwalają na różne zastosowania
  • jakość materiału zapewnia trwałość i odporność
Salaterki Fire 11 cm/2 szt. RCR - symbol elegancji, piękna i jakości

Salaterki Fire powstały z najwyższej jakości kryształowego szkła Luxion. Należą bowiem do asortymentu renomowanej marki RCR Cristalleria Italiana, która jest producentem 15 procent kryształów na świecie. Oczywistą tego konsekwencją jest szczególna dbałość o najlepsze surowce, z których powstają naczynia, a także o przebieg procesów ich tworzenia, które w tym przypadku zakładają maksymalną jakość przy minimalnym wpływie na środowisko. Linia Fire wyróżnia się dekoracyjnymi żłobieniami, które otaczają salaterkę na całej niemal powierzchni. Ich nieregularne kształty kojarzą się z płomieniami. Załamania w szkle dodadzą uroku każdemu produktowi.

Praktyczne wymiary (11 cm średnicy) sprawiają, że można ją wykorzystać na różne sposoby. Nie tylko do podawania deserów indywidualnym gościom, ale także do przekąsek, orzeszków, drobnych owoców świeżych lub suszonych. Z pewnością to eleganckie naczynie znajdzie w Twoim domu stałe miejsce. Dla Twoich przyjaciół natomiast staną się efektownym prezentem.

Powstało ono z kryształowego szkła bezołowiowego. Dzięki temu jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Jakość użytego przy produkcji materiału sprawia ponadto, że z czasem nie matowieje on i nie rysuje się.
Marka RCR
Kod EAN 8007815248414
Materiał szkło
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki