#WspieramySzpitale
15% ze sprzedaży garnków i patelni oraz akcesoriów kuchennych na rzecz szpitali. Sprawdź...

Ręcznik Miss Lucy żakardowy Dorace 70 x 140 cm

45.00
60.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • doskonały pomysł na elegancki prezent
  • fantazyjna ornamentyka
  • bawełna bezpieczna dla zdrowia
Ręcznik Dorace 70x140 cm żakardowy - miękkość i unikatowy wzór

Ręcznik Dorace to jeden z najbardziej luksusowych produktów prestiżowej linii Miss Lucy. Decyduje o tym nie tylko jakość, ale także doskonała prezencja i bezkonkurencyjna funkcjonalność. Dzięki temu produkt ten doskonale nadaje się na elegancki prezent. Wszystko zaczęło się w Turcji, gdzie korzenie tradycji wyrabiania pięknych tkanin sięgają bardzo głęboko. Dziś to tereny Unii Europejskiej podporządkowane jej prawom.

Stamtąd bierze się perfekcyjne wykonanie tkanin żakardowych. Dzięki specjalnemu mechanizmowi nakładanemu na krosna, a następnie skomplikowanemu procesowi tkania materiału wraz z wzorem, otrzymujesz produkt trwały, o ścisłej strukturze. W tym przypadku na grafitowym tle powstał biały wzór. Jego fantazyjna ornamentyka inspirowana jest królewskimi tkaninami z zamkowych i pałacowych wnętrz.

Wymiary ręcznika w tej odsłonie to 70x140 cm. Sugeruje to jego zastosowanie w roli ręcznika kąpielowego. Z przyjemnością otulisz się jego miękkością (gramatura aż 530 g/m2). Stuprocentowa bawełna jest przy tym miła w dotyku i w pełni bezpieczna dla zdrowia. Potwierdza to certyfikat Oeko-Tex, który jest świadectwem badań nad tekstyliami wolnymi od alergenów.
Marka Miss Lucy
Kod EAN 5901832372929
Kod producenta 8R1337
Materiał bawełna
Gramatura 530 g/m2
Wymiary 70 x 140 cm
Specyfikacja - ręcznik
- 100% bawełna
- gramatura: 530 gr/m2
- Miss Lucy Prestige
- wyprodukowano w Turcji
Cechy certyfikat Oeko-Tex
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki