Ręcznik Miss Lucy żakardowy Chilac 50 x 90 cm

29.50
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • żakardowa tkanina to większa atrakcyjność wzoru
  • motywy dekoracyjne, które całkowicie odmienią łazienkę
  • naturalny surowiec przyjazny dla skóry
Ręcznik Chilac 50x90 cm żakardowy - miękkość i unikatowy wzór

Ręcznik Chilac kryje w sobie unikatowy sposób na tworzenie wzorzystych tkanin. Materiały żakardowe bowiem mogą powstać z różnych gatunków włókien. Jednak zawsze tworzone są za pomocą takich technik i maszyn, które pozwalają na zrealizowanie wymagających wzorów. Dzięki temu są one integralną częścią tkaniny, a nie naniesionym, czy naszytym dodatkiem. Znacznie zwiększa to atrakcyjność oraz funkcjonalność takich produktów.

W przypadku tego ręcznika wzór gra pierwsze skrzypce. Warto zwrócić uwagę już na unikatową strukturę tła, które powstało ze splotu białej i ciemno szarej nitki. Na tym tle powstała kombinacja motywów opartych o lilię (tę samą, która kojarzy się z patriotyzmem i harcerstwem). Cały produkt pokryty jest właśnie tymi kwiatami. W kilku miejscach pojawiają się one w większym rozmiarze i otoczone laurowym wieńcem. Taki ręcznik może całkowicie odmienić Twoją łazienkę.

Powstał on w stu procentach z wysokiej jakości bawełny. Ten naturalny surowiec jest przyjazny dla skóry i miły w dotyku. Dodatkowo jest bardzo gruby i miękki (gramatura 530 g/m2), co zwiększa jego chłonność. Wyprodukowano go w Turcji, a zatem z zachowaniem norm Unii Europejskiej. W tej odsłonie ma wymiary 50x90 cm. Warto podkreślić, że produkt ma certyfikat Oeko-Tex, który potwierdza jego wysoką jakość oraz bezpieczeństwo dla zdrowia skóry.
Marka Miss Lucy
Kod EAN 5901832372912
Kod producenta 8R1336
Materiał bawełna
Gramatura 530 g/m2
Wymiary 50 x 90 cm
Specyfikacja - ręcznik
- 100% bawełna
- gramatura: 530 gr/m2
- Miss Lucy Prestige
- wyprodukowano w Turcji
Cechy certyfikat Oeko-Tex
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki