Ręcznik Miss Lucy Sanny 70 x 140 cm szaro-brązowy

64.50
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Główne korzyści:
  • dzięki trwałości pozostanie w Twoim domu na długo
  • połączenie kolorystyczne pasujące do większości aranżacji
  • doskonały pomysł na elegancki prezent
Ręcznik Sanny 70x140 cm szaro-brązowy - styl i elegancja w służbie czystości

Ręcznik Sanny znajdzie stałe miejsce w Twoim domu i pozostanie w nim na długo. Skąd ta pewność? Surowiec, z którego powstał to stuprocentowa bawełna smooth cotton. Gwarantuje ona nie tylko wysoką jakość, ale także dużą wytrzymałość, niezwykłą chłonność oraz szybkie wysychanie. To jednak nie koniec, bo tkanina ta jest wyjątkowo miła w dotyku, miękka i przyjemna dla ciała.

Produkt ten dostępny jest aż w sześciu kolorach i trzech rozmiarach. Ponadto należy do prestiżowej linii Miss Lucy. W tym wydaniu zyskał on barwy szarą i brązową, które łączą paletę kolorów ciepłych z gamą chłodnych. Daje to nie tylko unikatową stylizację, ale zwiększa uniwersalność tego ręcznika. Będzie on pasował do większości aranżacji.

Elegancji dodaje mu dekoracja w formie luksusowej bordiury. W jej obrębie pojawiły się geometryczne figury i formy. Możesz z ręcznika Sanny uczynić doskonały prezent dla wyjątkowej osoby. Tym bardziej, że jest możliwość skomponowania go z produktami w innym kolorze i rozmiarze z tej linii. Jego funkcjonalna wielkość (70x140 cm) sprzyja wielości zastosowań.
Marka Miss Lucy
Kod EAN 5902719512537
Kod producenta 8R1418
Materiał bawełna
Wymiary 70 x 140 cm
Kolor szary
brązowy
Specyfikacja - 100% bawełna
- 500 g/m2 smooth cotton
- Miss Lucy Prestige
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki