Ręcznik Miss Lucy Pavia 50 x 90 cm szary

30.90
31.90 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • kolor, który doda elegancji pomieszczeniu
  • wielkość, która daje różne możliwości
  • gramatura, która pozwala na szybkie wysychanie
Ręcznik Pavia 50x90 cm jasny szary - połącz modne kolory wysokiej jakości

Ręcznik Pavia przybrał tutaj kolor, który doskonale pasuje do każdej aranżacji. Zarówno kolorystycznej, jak i stylistycznej. Jasny szary sprawdzi się zawsze dodając elegancji pomieszczeniu. W tym wydaniu z pewnością zwróci uwagę Twoich gości dzięki unikatowemu wzornictwu. To falista struktura połączona na całej długości z dekoracyjnymi przeszyciami w formie kresek.

Produkt o wielkości 50x90 cm możesz przeznaczyć dla domowników do codziennego, wielokrotnego użytku. Możesz także przeznaczyć go na wyłączność właśnie dla osób przybywających w odwiedziny, na kawę, czy imieniny. Są to wymiary dające różne możliwości.

Ważne jest przy częstym korzystaniu z ręcznika, by nie tylko dobrze zbierał i wchłaniał wodę. Istotne jest, by szybko wysychał. Pavia bez najmniejszego problemu spełnia ten warunek. Przy bawełnie micro cotton o gramaturze 450 g/m2 jest też radością dla zmysłów dzięki miękkości i delikatności. Ponadto produkt został wyróżniony certyfikatem Oeko-Tex. Oznacza to, że jest wolny od szkodliwych substancji chemicznych i nie uczula.
Marka Miss Lucy
Kod EAN 5902719512339
Kod producenta 8R1398
Materiał bawełna
Gramatura 450 g/m2
Wymiary 50 x 90 cm
Kolor szary
Specyfikacja - 100% bawełna
- 450 g/m2 micro cotton
- Miss Lucy Prestige
Cechy certyfikat Oeko-Tex
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki