Ręcznik Miss Lucy Pavia 50 x 90 cm grafitowy

30.90
31.90 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • dzięki trwałości znajdzie stałe miejsce w domu
  • unikatowe wzornictwo wyróżnia go spośród innych
  • kolory z możliwością odmienienia każdej łazienki
Ręcznik Pavia 50x90 cm grafit - połącz modne kolory wysokiej jakości

Ręcznik Pavia docenisz przede wszystkim za wysoką jakość naturalnego surowca. Co to oznacza w praktyce? Możesz liczyć na trwałość tego bawełnianego ręcznika (micro cotton), który na długo zagości w Twoim domu. Przy częstym korzystaniu niezwykle ważna będzie jego duża chłonność. Przyda się przy tym szybkie wysychanie. Jest to zasługa także gramatury 450 g/m2.

Współcześnie jednak liczy się nie tylko funkcjonalność, ale także estetyka i doskonała prezencja. W tym przypadku zyskujesz unikatowe wzornictwo oraz modne, stylowe kolory. Wyjątkowość ręcznika Pavia polega na strukturze fal, która pojawiła się na całej powierzchni. W przeciwieństwie do innych tego typu produktów zdobienia znajdują się na całej jego długości. Są to subtelne pasy pełne przeszyć w formie krótkich, uporządkowanych kresek.

Wracając do kolorystyki, należy zaznaczyć, że prezentowany tutaj grafit jest tylko jednym z sześciu. Wszystkie jednak to pastelowe odcienie pełne elegancji. Mają one magiczne zdolności odmienienia każdej łazienki. Wielkość ręcznika to najbardziej uniwersalne 50x90 cm.

Dodatkowo certyfikat Oeko-Tex, wyróżniający tekstylia godne zaufania, gwarantuje duże bezpieczeństwo. Na każdym etapie przebadane surowce zostały sprawdzone pod kątem szkodliwych substancji i alergenów.
Marka Miss Lucy
Kod EAN 5902719512322
Kod producenta 8R1397
Materiał bawełna
Gramatura 450 g/m2
Wymiary 50 x 90 cm
Kolor szary
Specyfikacja - 100% bawełna
- 450 g/m2 micro cotton
- Miss Lucy Prestige
Cechy certyfikat Oeko-Tex
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki