Ręcznik Miss Lucy Pavia 50 x 90 cm cappuccino

30.90
31.90 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • możliwość efektownych połączeń kolorów
  • doskonałe wchłanianie wody
  • wielkość idealna do wycierania rąk i twarzy
Ręcznik Pavia 50x90 cm cappuccino - połącz modne kolory wysokiej jakości

Ręcznik Pavia to przede wszystkim moc kolorów nawiązujących do włoskich klimatów. Modne i stylowe barwy, a jest ich sześć, możesz łączyć w różne zestawy. Tym razem dostajesz do rąk cappuccino, które doskonale odnajdzie się w łazienkach z elementami drewna i w barwach ziemi. Możesz go efektownie połączyć z kolorem piaskowym tej linii.

Produkt ten powstał w stu procentach z wysokiej jakości bawełny. Dlatego spełni wszystkie Twoje oczekiwania dotyczącego jego funkcjonalności. Naturalne włókna micro cotton o gramaturze 450 g/m2 sprzyjają doskonałemu wchłanianiu wody. Pozwalają także na szybkie wysychanie.

Ponadto są miłe w dotyku i przyjazne dla Twojej skóry. Poza unikatowym wzornictwem (struktura fali i dekoracyjne przeszycia w formie kresek) posiada także praktyczne wymiary. Wielkość 50x90 cm zachęca do eksponowania go w łazience, tuż obok umywalki i codziennego używania do wycierania rąk i twarzy.

To miejsca, gdzie najczęściej występują alergie skórne. Z tym ręcznikiem nie musisz się już nimi martwić. Bezpieczeństwo gwarantuje certyfikat Oeko-Tex.
Marka Miss Lucy
Kod EAN 5902719512292
Kod producenta 8R1394
Materiał bawełna
Gramatura 450 g/m2
Wymiary 50 x 90 cm
Kolor kremowy
Specyfikacja - 100% bawełna
- 450 g/m2 micro cotton
- Miss Lucy Prestige
Cechy certyfikat Oeko-Tex
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki