< Poprzedni produkt

Ręcznik Miss Lucy Pavia 30 x 50 cm grafitowy
Następny produkt >

Ręcznik Miss Lucy Pavia 50 x 90 cm piaskowy

Ręcznik Miss Lucy Pavia 30 x 50 cm szary

12.90
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • możliwość łączenia kolorów
  • efekt zdobienia na całej powierzchni
  • chłonny i szybko wysycha
Ręcznik Pavia 30x50 cm jasny szary - połącz modne kolory wysokiej jakości

Ręcznik Pavia należy do unikatowej linii produktów Miss Lucy Prestige. Nic dziwnego, wyróżnia się przecież niepowtarzalnym wzornictwem oraz możliwością łączenia sześciu modnych kolorów. Ich stylowe, pastelowe odcienie nadadzą charakteru każdej łazience. W tym przypadku jest to królujący w ostatnich sezonach jasny szary. To barwa, która pasuje zawsze i wszędzie. Będzie też świetnie pasować do pozostałych pięciu kolorów tej linii.

Na czym polega unikatowość wzornictw w tym przypadku? Zdecydowana większość ręczników posiada zdobienia na końcach, blisko brzegów. Tym razem występują one na całej długości w równych odstępach. To dekoracyjne przeszycie w formie kresek ułożonych w idealnym porządku. Pomiędzy nimi powstały fale materiału. Stało się to za sprawą delikatnego tłoczenia lub po prostu zróżnicowania długości włókna. Daje to także efekt zdobienia.

Ręcznik ten powstał w stu procentach z wysokiej jakości bawełny. Ten naturalny surowiec ma tutaj gramaturę 450 g/m2. Oznacza to przede wszystkim, że jest chłonny i szybko wysycha. Jego miłe w dotyku powierzchnie są miękkie i przyjazne dla ciała. W tej odsłonie produkt ma wymiary 30x50 cm. Ponadto może poszczycić się certyfikatem Oeko-Tex, charakterystycznym dla tekstyliów bezpiecznych dla zdrowia skóry.
Marka Miss Lucy
Kod EAN 5902719512278
Kod producenta 8R1392
Materiał bawełna
Gramatura 450 g/m2
Wymiary 30 x 50 cm
Kolor szary
Specyfikacja - 100% bawełna
- 450 g/m2 micro cotton
- Miss Lucy Prestige
Cechy certyfikat Oeko-Tex
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki