WYBIERZ PACZKĘ W RUCHU - darmowa dostawa od zakupu powyżej 30 zł

Ręcznik Miss Lucy Pavia 30 x 50 cm grafitowy

12.90
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • kolory, które ożywią Twoją łazienkę
  • zdolność do szybkiego wysychania
  • surowiec wolny od alergenów
Ręcznik Pavia 30x50 cm grafit - połącz modne kolory wysokiej jakości

Ręcznik Pavia zyskał w tej odsłonie stylowy, grafitowy kolor. Wszystkie odcienie tej linii zostały tak zaprojektowane, by móc tworzyć różne kombinacje i połączenia. Dzięki temu grafit pasuje zarówno do jasnej szarości, jak i pudrowego różu, czy lawendy. Tak szerokie możliwości z pewnością ożywią Twoją łazienkę.

Dzięki wykonaniu w stu procentach z wysokiej jakości bawełny zyskujesz przede wszystkim doskonałą chłonność. Ręcznik, który jest często używany powinien przy tym szybko wysychać. W tym przypadku tak właśnie jest dzięki gramaturze 450 g/m2. Jego wymiary bowiem (30x50 cm) sugerują zastosowanie głównie do higieny rąk, które przecież myjesz w ciągu dnia wielokrotnie.

Powierzchnie z naturalnych włókiem są także miłe w dotyku, miękkie i lekkie. Obok funkcjonalności ręcznik ten wyróżnia się też wzornictwem. Na całej jego powierzchni powstały fale (w wyniku subtelnego tłoczenia). Na całej długości wtłoczono między nie pasy z dekoracyjnymi przeszyciami w formie kresek.

Dają one łatwość łączenia różnych kolorów linii Pavia. Jednak najważniejsze jest to, że produkt posiada certyfikat Oeko-Tex. Wyróżnia on tekstylia bezpieczne dla zdrowia, wolne od alergenów i szkodliwych substancji.
Marka Miss Lucy
Kod EAN 5902719512261
Kod producenta 8R1391
Materiał bawełna
Gramatura 450 g/m2
Wymiary 30 x 50 cm
Kolor szary
Specyfikacja - 100% bawełna
- 450 g/m2 micro cotton
- Miss Lucy Prestige
Cechy certyfikat Oeko-Tex
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki