Ręcznik Miss Lucy Kuba 70 x 140 cm brązowy

48.90
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • kolor idealny do drewnianej stylizacji
  • dzięki sprężystości nie zajmuje dużo miejsca
  • miłe w dotyku powierzchnie
Ręcznik Kuba 70x140 cm brąz - piękno jesiennych inspiracji bez kręcenia

Ręcznik Kuba ma aż dwa źródła inspiracji. Jedno z nich to kubańska kultura i dotyczy luksusowej mozaiki, która pojawiła się na końcówkach produktu. Drugie to jesienne barwy, które opanowały całą powierzchnię. W tej odsłonie jest to jasny brąz przywołujący na myśl opadające liście dębu. Taki kolor świetnie odnajdzie się w drewnianej stylizacji.

Produkt ten wyróżnia technologia produkcji. Zero Twist oznacza bowiem taki sposób tkania, który nie pozwala na skręcanie włókien bawełny. Dlatego powstające między nimi przestrzenie mogą pochłonąć dużo więcej wody. Natomiast bardziej sprężyste ręczniki nie zajmują dużo miejsca w szafie. Zastosowana tu gramatura to 500 g/m2.

Wymiary ręcznika Kuba to 70x140 cm. Dzięki temu możesz się nim owinąć szczelnie po wyjściu spod prysznica. Twoje ciało z przyjemnością podda się miłym w dotyku powierzchniom. Tak liczne zalety sprawiły, że Kuba dostał się do grona prestiżowych produktów Miss Lucy. Trzeba podkreślić, że ręcznik ten ma certyfikat Oeko-Tex. Jest to wyróżnienie przyznawane tekstyliom bezpiecznym dla zdrowia, pozbawionym szkodliwych alergenów.
Marka Miss Lucy
Kod EAN 5901832349815
Kod producenta 8R1285
Materiał bawełna
Gramatura 500 g/m2
Wymiary 70 x 140 cm
Kolor brązowy
Specyfikacja - ręcznik 100% bawełna
- gramatura: 500 g/m2
- Miss Lucy Prestige
- Zero Twist
- wyprodukowano w Turcji
Cechy certyfikat Oeko-Tex
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki