Ręcznik Miss Lucy Kuba 30 x 50 cm pomarańczowy

9.50
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • możliwość wykorzystania w różnych miejscach
  • doskonała chłonność dzięki technologii Zero Twist
  • tekstylia przyjazne dla zdrowia
Ręcznik Kuba 30x50 cm pomarańcz - piękno jesiennych inspiracji bez kręcenia

Ręcznik Kuba dostępny jest w trzech wymiarach. Najmniejszy z nich ma 30x50 cm i jest znakomitym sposobem na zaspokojenie codziennych potrzeb. Poza tym może znaleźć zastosowanie w różnych miejscach. Nie tylko w łazience, ale też w kuchni, miejscu pracy, szkole, czy podczas pikniku. W społeczeństwie, które wciąż nękają choroby wynikające z braku higieny rąk, jego rola jest bardzo cenna.

Kolejne funkcjonalne zalety tego bawełnianego produktu to szybkie wysychanie. To zasługa gramatury 500 g/m2. Z doświadczeń fachowców i użytkowników wynika, że ręczniki tej grubości najlepiej schną. Doskonałą chłonność zapewnia natomiast technologia Zero Twist. Podczas produkcji, w przeciwieństwie do innych ręczników, nie skręca się włókien. Dlatego są one bardziej skłonne do przyjmowania wody.

Ręcznik Kuba ma poza tym walory estetyczne. Wygląda bardzo elegancko dzięki kunsztownemu zdobieniu (haftowane pasy). Całości dopełnia jesienny kolor pomarańczowy. Jego stonowany odcień kojarzy się ze spadającymi z drzew liśćmi. Nada on wyjątkowego charakteru Twojej łazience. Ponadto zyskał certyfikat Oeko-Tex, który wyróżnia dokładnie przebadane tekstylia. Nie znajdziesz w nich żadnych szkodliwych substancji. Dlatego są tak przyjazne dla zdrowia.
Marka Miss Lucy
Kod EAN 5901832372806
Kod producenta 8R1297
Materiał bawełna
Gramatura 500 g/m2
Wymiary 30 x 50 cm
Kolor pomarańczowy
Specyfikacja - ręcznik 100% bawełna
- gramatura: 500 g/m2
- Miss Lucy Prestige
- Zero Twist
- wyprodukowano w Turcji
Cechy certyfikat Oeko-Tex
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki