< Poprzedni produkt

Półmisek Florina Piatto z podgrzewaczem owalny 33 cm 2 l
Następny produkt >

Salaterka Florina Grigio 14 cm

Półmisek Florina Piatto z podgrzewaczem prostokątny 33 cm 2,3 l

94.00
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Główne korzyści:
  • gustowny i elegancki wygląd daje większe możliwości zastosowań
  • bezpieczne przenoszenie dzięki wygodnym uchwytom
  • dania zachowują swoje właściwości dzięki utrzymywaniu wysokiej temperatury
Półmisek Piatto z podgrzewaczem prostokątny 33 cm/2,3 l - posiłek ciepły do ostatniego kęsa

Półmisek Piatto w tej odsłonie zyskał prostokątny kształt, długość 33 cm oraz pojemność 2,3 litra. Jego gustowny i elegancki wygląd (biel naczynia, chromowana stal podstawy) sprawia, że możesz śmiało podawać w nim potrawy nie tylko na rodzinnym spotkaniu, ale także na oficjalnym przyjęciu. Często wykorzystuje się takie rozwiązania podczas hotelowych posiłków, także w tych najbardziej luksusowych ośrodkach.

Korzystanie z całości jest wygodne i łatwe dzięki specjalnym uchwytom, zarówno półmiska, jak i stelaża. Dzięki nim bezpiecznie przeniesiesz konstrukcję z kuchni na stół. Ceramiczny półmisek jest wyjątkowo odporny na wysokie temperatury (do 160 stopni C). Nie znosi natomiast szoków termicznych (dolewania zimnych płynów, wkładania do gorącego piekarnika, stawiania na zimnym lub mokrym podłożu). Wyposażony został w praktyczną pokrywę z hartowanego szkła z ceramicznym uchwytem. Zapewnia ona szczelność naczyniu i pomaga utrzymać temperaturę. Jej przezroczystość przy tym daje możliwość „podglądania” dania podczas przygotowywania.

Dopełnieniem jego jest stelaż ze stali chromowanej. Posiada on dwa miejsca na podgrzewacze. Dzięki nim potrawy zachowają swoje właściwości i pozostaną na długo ciepłe. W przeciwieństwie do półmiska nie nadaje się on do zmywarki i mikrofalówki.
Marka Florina
Kod EAN 5907530028038
Kod producenta 2P0305
Materiał ceramika
Kolor biały
Waga netto (kg) 2.73
Waga brutto (kg) 3.15
Wymiary spakowane
dł. x wys. x szer. (cm)
25 x 12 x 38,7
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki