< Poprzedni produkt

Półmisek Chodzież Złota Rita owalny 33 cm F164
Następny produkt >

Półmisek Florina Piatto z podgrzewaczem prostokątny 28 cm 1,4 l

Półmisek Florina Piatto z podgrzewaczem owalny 28 cm 1,2 l

69.50
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Główne korzyści:
  • dania zachowują swoje właściwości dzięki utrzymywaniu temperatury
  • naczynie odporne na wysokie temperatury do 160 stopni C
  • wygodne i łatwe przenoszenie dzięki uchwytom
Półmisek Piatto z podgrzewaczem owal 28 cm/1,2 l - posiłek ciepły do ostatniego kęsa

Półmisek Piatto to naczynie, które dzięki funkcjonalnemu dodatkowi zrewolucjonizuje Twoje spojrzenie na podawanie posiłków. Wiele dań śniadaniowych, obiadowych i tych przeznaczonych na kolację trzeba podać na gorąco. Proza życia jednak sprawia, że niezbyt często wszyscy goście, czy domownicy stawiają się w jednym momencie na posiłek. Żeby nikt nie narzekał, a dania zachowały swoje właściwości, jak zaraz wyjęte z pieca, czy zdjęte z ognia, powstał specjalny stelaż.

Został on wykonany z chromowanej stali ocynkowanej. Dzięki temu jest stabilny i trwały. Posiada przy tym dwa miejsca na podgrzewacze, które pomogą utrzymać temperaturę w naczyniu. Sam półmisek powstał z tworzywa ceramicznego. Zyskało ono kolor biały i jest odporne na wysokie temperatury, do 160 stopni C. Wyposażone jest dodatkowo w elegancką pokrywę ze szkła hartowanego. To czyni ją odporną na stłuczenia, a gościom pozwala na „podglądanie” potrawy.

Dwa funkcjonalne uchwyty pozwalają na wygodniejsze i łatwiejsze przenoszenie całej konstrukcji. Należy przy tym pamiętać, by naczynie wstawiać do zimnego piekarnika, nie dolewać do gorącego półmiska zimnych płynów, czy nie wystawiać go na zimne lub mokre podłoże. Naczynie bez stelaża można myć w zmywarce. Ma ono pojemność 1,2 litra oraz długość 28 cm. Doskonale sprawdzi się do zapiekanek, czy dań kuchni staropolskiej (golonka, bigos, fasolka).
Marka Florina
Kod EAN 5907530027994
Kod producenta 2P2801
Materiał ceramika
Średnica (cm) 28
Kolor biały
Waga netto (kg) 1.68
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki