< Poprzedni produkt

Półmisek Florina Moss 22 cm
Następny produkt >

Półmisek Florina Kaktus 33 X 26 2,5 cm

Półmisek Bormioli Rocco Ebro owalny 36 cm

17.90
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • liczne zastosowania dzięki średnicy 36 cm
  • delikatne zdobienia i ponadczasowa biel
  • gładka powierzchnia nie pozostawia szans bakteriom
Półmisek Ebro owalny 36 cm Bormioli - elegancka funkcjonalność

Półmisek Ebro owalny to zawsze odpowiedni produkt na odpowiednim miejscu, czyli na Twoim stole. Jego wielkość (średnica 36 cm) daje spore pole do popisu dla Twojej wyobraźni. Liczne zastosowania obejmują nawet podawanie pizzy (w kawałkach), nie wspominając o tak standardowych daniach, jak gorące mięsa, ryby na sałacie (także w całości). Naczynie to może nawet pełnić funkcję talerza do ciasta.

Sprzyja temu jego płaski kształt oraz czarujące, delikatne zdobienia. Uzyskano je za pomocą takiego ukształtowania części powierzchni brzegowych, że wyglądają one niczym fale, czy charakterystyczne liście. To dopełnienie owalnej całości i uniwersalnego, białego koloru.

Produkt ten powstał z białego szkła hartowanego. Dzięki temu jest pięć razy bardziej odporny na uszkodzenia i wyszczerbienia. Jego niezwykle gładka powierzchnia łatwo się myje (nadaje się do zmywarki) i nie pozostawia szans bakteriom. Dlatego jest nie tylko efektowna, ale także higieniczna. Możesz z tego półmiska korzystać także w kuchence mikrofalowej.
Marka Bormioli Rocco
Kod EAN 8411712238520
Materiał porcelana
Średnica (cm) 36 cm
Kolor biały
Waga netto (kg) 0.68
Wymiary spakowane
dł. x wys. x szer. (cm)
26,5 x 2,5 x 36

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki