Pojemnik Rotho do gotowania na parze okrągly 1,4 l

28.90
Gwarancja
20 lat
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto:
  • możliwość szybkiego gotowania na parze w mikrofali;
  • szczelny pojemnik, który może służyć też do przechowywania jedzenia;
  • trwały i odporny materiał wykonania.
Pojemnik do gotowania na parze – zdrowie i szybkość jedzenia w jednym

Gotowanie na parze jest zdrowe i smaczne, ale wymaga czasu. Z kolei podgrzewanie w mikrofali odwrotnie – trwa bardzo krótko, ale nie sprzyja smakowym ani prozdrowotnym właściwościom jedzenia. Czy to całkowicie przeciwne sposoby przyrządzania posiłków można połączyć? Okazuje się, że tak, na co pozwala okrągły pojemnik do gotowania na parze.

Pojemnik do gotowania na parze umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie zdrowego i smacznego posiłku na parze w mikrofali. Wystarczy tylko ułożyć produkty spożywcze na dnie, zalać je wodą, włożyć do mikrofali i zacząć gotować. Po chwili można cieszyć się soczystym, aromatycznym i jednocześnie zdrowym jedzeniem.

Stuprocentowa szczelność pojemnika przyczynia się do tego, że z równie pozytywnym skutkiem można po niego sięgnąć w celu przechowywania jedzenia, tak w domu, jak i poza nim. Zdrowe, soczyste i smaczne posiłki na parze w mikrofali są możliwe!
Marka Rotho
Kod EAN 7610859152862
Specyfikacja - pojemnik do gotowania na parze w mikrofali wykonany ze specjalnego plastiku odpornego na temperatury powyżej 180 °C
- w pokrywce zawór odpowietrzający
- w 100% szczelny
- pojemność: 2 l
- wymiary: 23,5 x 21 x 7,5cm.
Wymiary spakowane
dł. x wys. x szer. (cm)
23 x 7,5 x 20
Gwarancja 20 lat

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki