Pojemnik Rotho do gotowania na parze kwadratowy 2 l

34.90
Gwarancja
20 lat
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto:
  • umożliwia przygotowanie posiłku na parze w mikrofali;
  • do przechowywania jedzenia w domu i poza nim;
  • poręczny kształt, praktyczna pojemność.
Pojemnik do gotowania na parze – szybkość mikrofali, zdrowie i świeżość gotowania na parze

Pojemnik do gotowania na parze pozwala połączyć to, co do tej pory wydawało się nie do połączenia – szybkość i zdrowie gotowania. Korzystając z jego właściwości, bezpośrednio w mikrofali da się bowiem przygotować jedzenie na parze, a tym samym zachować jego właściwości smakowe i zdrowotne.

Sięgając po kwadratowy pojemnik do gotowania na parze, smacznie, szybko i zdrowo można przygotować najróżniejsze potrawy, począwszy od warzyw i owoców, poprzez mięso i ryby, skończywszy na ziemniakach, makaronie czy ryżu. Jedyne, co potrzeba do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu, to umieścić w pojemniku składniki, dodać wodę i podgrzać w mikrofali.

Prezentowany pojemnik do gotowania na parze w mikrofali można zastosować także jako praktyczne i wygodne pudełko do przechowywania jedzenia – zarówno w domu, jak i poza nim. Z pewnością warto mieć je u siebie na wyposażeniu, szczególnie jeśli się dużo podróżuje.
Marka Rotho
Kod EAN 7610859152763
Specyfikacja - pojemnik do gotowania na parze w mikrofali wykonany ze specjalnego plastiku odpornego na temperatury powyżej 180 °C
- w pokrywce zawór odpowietrzający
- w 100% szczelny
- pojemność: 1,4 l
- wymiary: 23 x 20 x 7,5cm.
Wymiary spakowane
dł. x wys. x szer. (cm)
23,5 x 7,5 x 21
Gwarancja 20 lat

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki