#WspieramySzpitale
15% ze sprzedaży garnków i patelni oraz akcesoriów kuchennych na rzecz szpitali. Sprawdź...
< Poprzedni produkt

Patelnia z powłoką Teflon™ Florina Oil Control 24 cm
Następny produkt >

Patelnia nieprzywierająca Florina Maja 18 cm

Patelnia z powłoką Teflon™ Florina Oil Control 28 cm

111.00
122.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • specjalnie tłoczone okręgi wewnątrz naczynia dla kontroli zużywanego oleju
  • z powłoką Teflon™ Radiance, dzięki której naczynie nagrzewa się aż o 25% szybciej
  • do użytkowania na każdym rodzaju kuchenek oraz płycie indukcyjnej
Patelnia Oil Control 28 cm – jedyna taka na polskim rynku z systemem kontrolującym zużycie oleju
 
Jeśli do tej pory, dbając o zbilansowaną dietę, musiałeś rezygnować ze swoich ulubionych, smażonych potraw, od teraz to się zmieni! Marka Florina dbając o nasze smukłe sylwetki, ale i jednocześnie nie zapominając o potrzebach naszego podniebienia proponuje jedyną taką na polskim rynku patelnię Oil Control. To unikatowe naczynie posiada wewnątrz 2 tłoczone okręgi, do których – w zależności od potrzeb – wlewasz 5 g lub 10 g oleju. Takie rozwiązanie gwarantuje idealny smak potraw bez nadmiaru tłuszczu.
 
Patelnia została pokryta ultranowoczesną powłoką o trójwarstwowej strukturze - Teflon™ Radiance, która w składzie zawiera cząsteczki ferromagnetycznej stali, powodujące aż o 25% szybsze nagrzewanie się naczynia. Rezultatem tego jest błyskawiczne przyrządzanie dania, a co za tym idzie, oszczędność energii. Ponadto, ta unikatowa powłoka wyróżnia się również wysoką odpornością na ścieranie i zadrapania, a jej mycie przychodzi z ogromną łatwością. Nawet najcięższe zabrudzenia schodzą w oka mgnieniu pod bieżącą wodą.
 

Udogodnieniem, które z pewnością będziesz sobie cenił jest niebywale wytrzymała rączka, która nadaje się do pracy w wysokich temperaturach. Stąd, patelnia może też spełniać rolę naczynia do zapiekania. Oil Control nadaje się do użytkowania na wszystkich typach kuchenek oraz płytach indukcyjnych.
Marka Florina
Kod EAN 5901832396666
Kod producenta 1P0190
Materiał aluminium
Powłoka teflonowa
nieprzywieralna
Średnica (cm) 28
Kolor srebrny
Specyfikacja - patelnia Oil Control od marki Florina to jedyne takie naczynie na polskim rynku, które kontroluje ilość zużywanego oleju podczas smażenia. wewnątrz znajdują się 2 okręgi, do których – w zależności od potrzeb – wlewasz 5 g lub 10 g oleju. w ten sposób, nigdy nie przekroczysz dziennego limitu zapotrzebowania na nienasycone tłuszcze, a kaloryczność twoich potraw nie wzrośnie. dodatkowo, dno patelni pokryto powłoką teflon™ radiance, zawierającą cząsteczki ferromagnetycznej stali, powodującej aż o 25% szybsze nagrzewanie się naczynia. ponadto, ta wyjątkowa i unikatowa warstwa jest wysoce odporna na ścieranie i zadrapanie. dzięki temu masz pewność, że patelnia będzie tobie służyła wiele lat. ogromną zaletą naszej propozycji jest możliwość zapiekania potrawy, bez zmiany naczynia. niebywale trwała i wytrzymała rączka nadaje się do użytkowania w wysokich temperaturach. korzystaj z oryginalnych zalet oil control na każdym typie kuchenki oraz płycie indukcyjnejmateriał
aluminium tłoczone,rozmiar: 28x5,8cm, grubość 3 mm , 3 warstwowa powłoka nieprzywieralna teflon radiance - 3 warstwowy system termiczny odpowiedzialny za równomierne rozporwadzanie ciepła, po środku patelni tzw oil control - umożliwiający zużycie mniejszej ilości oleju, do każdego rodzaju kuchenek, indukcja, uchwyt metalowy
Cechy do kuchenki indukcyjnej
do kuchenki gazowej
do kuchenki elektrycznej
do mycia ręcznego
Waga netto (kg) 0.985
Waga brutto (kg) 1.689
Wymiary spakowane
dł. x wys. x szer. (cm)
57 x 6,2 x 29
Gwarancja 3 lata
Nadaje się do
kuchenki indukcyjnej
Nadaje się do
kuchenki gazowej
Nadaje się do
kuchenki elektrycznej
Mycie ręczne
Powłoka
nieprzywierająca
Po kilku smażeniach mogę powiedzieć, że to najsolidniejsza patelnia z jaką miałem do czynienia. Ten kwiatuszek jako miarka na olej to też ciekawy pomysł. Wreszcie leję mniej niż pół butelki oleju na jedno smażenie. :)

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki