< Poprzedni produkt

Opiekacz Botti Panini Inox 700 W
Następny produkt >

Opiekacz sandwich Botti Cadilo 750 W

Opiekacz sandwich Botti Esmo

59.90
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Główne korzyści:
  • doskonały prezent dla bliskiej osoby
  • łatwe czyszczenie dzięki powłoce ceramicznej w środku
  • przechowywany w pionie zajmuje niewiele miejsca
Opiekacz Esmo Botti - świetny pomysł na drugie śniadanie

Opiekacz Esmo jest doskonałym pomysłem na uzupełnienie kuchennego wyposażenia oraz na prezent dla bliskiej osoby. Dzięki niemu zyskujesz wiele nowych pomysłów na drugie śniadanie. Znakomicie sprawdzi się również przed spotkaniem z przyjaciółmi, których możesz zaskoczyć pysznie nadzianymi, zapiekanymi tostami. Za każdym razem stworzysz cztery trójkątne kanapki.

Urządzenie to ma moc 750 W i ceramiczną powłokę na płytach grzewczych. Dzięki temu zyskujesz łatwe czyszczenie i gwarancję, że żadne resztki nie będą przywierać do wnętrza (nawet zapieczony, żółty ser). Zabezpieczenie przed przegrzaniem i automatyczna regulacja temperatury dają większy komfort korzystania z sandwicha.

Sandwich Esmo posiada dwie lampki kontrolne, które informują o działaniu opiekacza i momencie działania grzałki. Dodatkowym atutem jest nienagrzewająca się obudowa z uchwytem. Dzięki specjalnym nóżkom możesz przechowywać go również w pionie. Wówczas zajmuje on niewiele miejsca. Co jest szczególnie istotne w małych kuchniach. Kolorystyka urządzenia jest utrzymana w bieli i szarości z niewielkim dodatkiem jasnej zieleni.
Marka Botti
Kod EAN 5902719507120
Materiał tworzywo sztuczne
Powłoka ceramiczna
Kolor szary
zielony
biały
Moc 750 W
Gwarancja 3 lata
Waga netto (kg) 1.25
Waga brutto (kg) 1.49
Wymiary spakowane
dł. x wys. x szer. (cm)
11,5 x 25,5 x 24,5

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki