Obieraki i skrobaczki

9.90 zł
Florina
NOWOŚĆ
9.90 zł
Florina

Obieraki i skrobaczki

Jednym z wielu produktów z oferty sklepu ZasmakujRadości.pl, które ułatwiają funkcjonowanie i pracę w kuchni, są obieraki
i skrobaczki, dostępne w różnych formach i kształtach. Wielbiciele usprawnień i nowoczesnych rozwiązań będą zachwyceni
produktem z kolekcji SMART, który pozwoli w ledwie kilka sekund poradzić sobie ze skórką od jabłka albo zielonego ogórka.
Dzięki niemu obieranie ziemniaków stanie się przyjemniejszym, znacznie szybszym zajęciem. Fani świeżych ryb prosto z wody docenią dedykowany skrobak do ryb, którego ergonomiczna budowa zapobiega osadzaniu się łusek na ostrzu, a wytrzymałe ostrze będzie służyło przez długie lata. Z kolei miłośnicy uniwersalnych rozwiązań 2w1 powinni docenić skrobaczkę z ruchomą głowicą, która potrafi z wielką łatwością obrać warzywa i owoce nawet o nieregularnych kształtach oraz stabilną i przyjemną w dotyku rękojeścią sprawiającą, że trudno wypuścić ten produkt z dłoni. Wszystkie akcesoria ze sklepu ZasmakujRadości.pl są wykonane z wysokiej jakości materiałów i surowców, dzięki czemu można je łatwo i wygodnie czyścić w zmywarce, a na dodatek nie tracą na jakości podczas użytkowania.

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki