< Poprzedni produkt

Nawilżacz powietrza Botti Nature
Następny produkt >

Nawilżacz powietrza Botti Humi

Nawilżacz powietrza Botti Brisk

179.00 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • Możliwość ustawiania pożądanej wilgotności powietrza – duży i czytelny wyświetlacz, możliwość ustawienia wylotu pary w zakresie do 360 stopni
  • Duża wydajność – moc 30 W, zbiornik na wodę o pojemności 5,7 l, odpowiedni dla powierzchni 40 m2
  • Bezpieczeństwo użytkowania - czujnik poziomu wody, automatyczne wyłączenie urządzenia przy braku wody, sygnał dźwiękowy przy pustym zbiorniku
 
Nawilżacz powietrza – cichy i wydajny

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza BRISK jest niezwykle przydatny w domu, ale także w biurze czy sali konferencyjnej o powierzchni do 40 m2. Dzięki silnikowi o mocy 30 W i dużemu zbiornikowi na wodę, może pracować aż dziewiętnaście godzin z dużą wydajnością. Dodatkowo poprzez funkcję jonizacji powietrza doskonale eliminuje ładunki elektrostatyczne oraz zapobiega chorobom, chroni skórę i odświeża powietrze.

Pełna sterowalność nawilżacza, zapewniona możliwość ustawienia pożądanej wilgotności powietrza w zakresie 40-95%. Wymienny filtr ceramiczny eliminuje efekty uboczne użycia twardej wody. A do tego ułatwiający obsługę duży i czytelny wyświetlacz.

Czujnik poziomu wody nie pozwoli uruchomić urządzenia na sucho, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Nawilżacz posiada wbudowaną czterostopniową regulację intensywności nawilżania oraz automatyczną funkcję start/stop, gdy wilgotność w pomieszczeniu przekracza lub spada poniżej żądanego poziomu, co zapewnia pełną satysfakcję i kontrolę.
Marka Botti
Kod EAN 5901832373469
Pojemność (l) 5,7
Kolor biały
Moc 30 W
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki