#WspieramySzpitale - sprawdź...
Młynek do kawy - sposób na świeżą aromatyczną kawę. 

Dzień rozpoczęty od dobrej kawy to podstawa. Najlepsza kawa to taka która zaopatrzona jest ze świeżo zmielonych ziaren, taka jak w najlepszych kawiarniach- pełna smaku i aromatu. Taką kawę można delektować się w własnym domu a rytuał przygotowania kawy należy zacząć od dobrego młynka do kawy.

Jaki młynek do kawy wybrać?

Przede wszystkim młynek musi być żarnowy to najważniejsze, musi on mielić kawę równomiernie. Ważnym aspektem jest również jego wygląd który przy częstym korzystaniu powinien nas zadowalać. Dobry młynek do kawy pozwala wydobyć czystą esencję tego napoju i przyrządzić go tak jak w najdroższej kawiarni.

Młynek do kawy

Promocja
69.90 zł
68.00 zł -2%
Botti
Promocja
198.50 zł
130.00 zł -34%
Botti
Promocja
86.00 zł
85.00 zł -1%
Botti

Młynek do kawy

Sklep ZasmakujRadości.pl w swojej ofercie ma nie tylko ekspresy, kawiarki i filiżanki, lecz także młynki do kawy. Urządzenia
nie tylko świetnie radzą sobie z twardymi ziarnami kawy, ale również orzechami, przyprawami, pestkami, makiem lub
pieprzem. Będzie więc uniwersalnym i wielofunkcyjnym dodatkiem do każdego wyposażenia domowego. Dzięki
nowoczesnemu designowi i wysokiej jakości wykonania bez problemu sprawdzi się jako ozdoba wnętrza kuchni. Kolejnym atutem najlepszych młynków do kawy jest to, że pozwalają kontrolować stopień zmielenia. W trosce o bezpieczeństwo użytkownika, urządzenie można włączać tylko wtedy, kiedy jest szczelnie zamknięte. Modele dostępne w sklepie ZasmakujRadości.pl mają moc obrotową z zakresu 140-160 W, zapewniając odpowiednią szybkość mielenia ziaren, przypraw lub surowców, a ostre, wytrzymałe ostrza sprawiają, że maszyna będzie służyła przez długi czas, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Młynki do kawy idealnie sprawdzają się w roli prezentu urodzinowego lub np. z okazji parapetówki.

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki