< Poprzedni produkt

Mini piekarnik elektryczny Botti Paderno 20 l 1380 W
Następny produkt >

Mini piekarnik elektryczny Botti Gabro 10 l czarny 900 W

Mini piekarnik elektryczny Botti Fagno 25 l 1500 W

235.00 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • Użyteczność – mini gabaryty, pojemność aż 25 l, maksymalna moc 1500 W, regulacja temperatury, funkcja pieczenia konwekcyjnego
  • Kilka urządzeń w jednym – ruszt obrotowy, tacka do pieczenia i na okruchy, kilka sposobów przygotowania różnorodnych zdrowych potraw (ruszt, pieczenie, zapiekanie, odgrzewanie)
  • Trwałość - elementy grzejne z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ciekawy design
Mini piekarnik elektryczny – mega pojemność i wytrzymałość

Idealny mini piekarnik elektryczny z termoobiegiem FAGNO od znanej firmy Botti to niezwykle pojemne, aż 25 l urządzenie w wersji mini, w którym spokojnie przygotujesz smaczny i zdrowy posiłek dla całej rodziny. Rozsmakujesz się w aromatycznych ciastach, mięsach pieczonych lub z rusztu, zapiekankach czy tostach bez względu na rozmiar kuchni.

Dzięki wyposażeniu piekarnika w obrotowy ruszt, tackę do pieczenia oraz tackę na okruchy otrzymujemy kilka urządzeń w jednym. Dodatkowo w trosce o smak i jakość dań, piekarnik ma wbudowany 60 min timer z dzwonkiem by zminimalizować szansę na przypalenie. Płynna regulacja temperatury w zakresie od 100 do 250 C pozwala rozwinąć kulinarne skrzydła.

Maksymalna trwałość i wytrzymałość są gwarantowane, by zapewnić komfort użytkowania. Dlatego też elementy grzejne wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz wbudowano lamkę kontrolną informującą o pracy. Piekarnik FAGNO to także łatwość czyszczenia i możliwość smakowania zdrowych dań wymagających wysokiej temperatury.
Marka Botti
Kod EAN 5901832330905
Materiał stal nierdzewna
Pojemność (l) 25
Wysokość 26 cm
Waga 7,9 kg
Moc 1500 W
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki