< Poprzedni produkt

Mikser z misą obrotowa Botti Esprima
Następny produkt >

Mikser ręczny Botti Nero czarny

Mikser ręczny Botti Bianco biały

Kolekcja: Bianco

146.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • Bezpieczeństwo użytkowania – zabezpieczenie przed przypadkowym wyjęciem mieszadeł podczas pracy, zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • Usprawnienie gotowania – mieszadła trzepakowe i hakowe, przycisk zwalniający mieszadła
  • Oszczędność czasu – przyspieszony proces miksowania, dzięki mocy aż 300 W
Mikser ręczny – wielozadaniowość i oszczędność czasu

Ładny mikser ręczny BIANCO to wyjątkowe bezpieczeństwo użytkowania, które zapewnia firma Botti poprzez wbudowanie zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz zabezpieczenia przed przypadkowym wyjęciem mieszadeł podczas pracy, dzięki czemu będziesz mógł przygotowywać posiłki wspólnie z dziećmi!

Po prostu nie może go zabraknąć w Twojej kuchni, ponieważ usprawnia codzienne przygotowywanie posiłków. W zestawie są mieszadła trzepakowe do ubijania piany oraz mieszadła hakowe do wyrabiania ciasta. I do tego jest niezwykle cichy. Automatyczna regulacja mocy i aż pięciostopniowa regulacja prędkości z trybem pulsacyjnym!

Jedno urządzenie, a wiele zastosowań w kuchni i możliwość zaoszczędzenia cennego czasu. Bez trudu ubije śmietanę, pianę z białek, kremy, wyrobi ciasta i wiele więcej, jest idealnym wyjściem dla osób zapracowanych, które nie mają czasu spędzać w kuchni wiele godzin. Ponadto najwyższej jakości silnik poradzi sobie nawet z najgęściejszym ciastem.
Marka Botti
Kod EAN 5901832322795
Kolor biały
Moc 300 W
Kolekcja Bianco
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki