#WspieramySzpitale
15% ze sprzedaży garnków i patelni oraz akcesoriów kuchennych na rzecz szpitali. Sprawdź...

Mata do masażu Botti Resti

147.50
175.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • Bogata funkcjonalność – wbudowanych pięć programów masujących – funkcja wibrująca, funkcja rolująca, funkcja ugniatająca, funkcja pulsacyjna, funkcja automatyczna.
  • Różne potrzeby jedna mata komfort użytkowania zapewniony przez pasy do szybkiego mocowania, pilot do zdalnego sterowania
  • Wbudowana funkcja podgrzewania – podnosi jakość i skuteczność masażu
Mata do masażu firmy Botti – bogata funkcjonalność i komfort

Mata do masażu pleców została zaprojektowana by złagodzić nawet najbardziej doskwierające dolegliwości, dlatego ma bardzo bogatą funkcjonalność. Posiada aż pięć programów masujących – funkcja wibrująca, funkcja rolująca, funkcja ugniatająca, funkcja pulsacyjna, funkcja automatyczna. Dodatkowo wbudowane są cztery poziomy intensywności masażu.

Pełen komfort użytkowania zapewniają gumowe paski do szybkiego mocowania, zapobiegające przesuwaniu się maty. Ponadto do masażera dołączony jest pilot, za pomocą, którego, w bardzo prosty sposób, można indywidualnie sterować dla różnych stref ciała – pleców, lędźwi oraz bioder. Wystarczy skoncentrować się wyłącznie na przyjemności.

Mata do masażu kręgosłupa z funkcją podgrzewania jest idealna do stosowania zarówno w domu, biurze jak i samochodzie. Właśnie z myślą o różnych potrzebach, mata ma wbudowaną możliwość podwójnego zasilania – zarówno z sieci elektrycznej, jak i z gniazda zapalniczki samochodowej.
Marka Botti
Kod EAN 5901832374572
Kod producenta W850H
Kolor czarny
Moc 14 W
8,5 W
Wymiary spakowane
dł. x wys. x szer. (cm)
13 x 37 x 41
Gwarancja 3 lata
Super produkt dobrze masuje polecam dla każdego

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki