< Poprzedni produkt

Maselnica ceramiczna Florina Nature
Następny produkt >

Maselnica Florina Alta Uno

Maselnica Florina Alta Duo

38.50
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Główne korzyści:
  • niezastąpiona przy śniadaniu i kolacji
  • wygląda bardzo elegancko
  • dzięki trwałości długo będzie służyć
Maselnica Alta Duo - fuzja nowoczesności i klasyki w bieli

Maselnica Alta Duo z jednej strony jest powrotem do klasyki w dziedzinie zastawy stołowej. Z drugiej natomiast ma całkowicie innowacyjną formę. Takie połączenie zaowocowało unikatowym produktem, który okaże się niezastąpiony przy śniadaniu czy kolacji.

Wykorzystana tutaj wysokiej jakości porcelana wzmacniana Durable ma kolor jasnego écru. Samo naczynie ma prostokątny kształt z ostrymi narożnikami zaznaczonymi dodatkową kreską. Łączy się ona z geometryczną wypukłością, którą tworzą linie na pokrywie do masła. Dzięki temu maselnica wygląda bardzo elegancko i świetnie prezentuje się na stole.

Wspomniany porcelanowy surowiec jest nie tylko w pełni bezpieczny dla zdrowia, ale też niezwykle trwały, pięć razy trwalszy od tradycyjnej porcelany. Jest to zatem produkt, który należy do linii premium i długo będzie służył Twoim najbliższym. Możesz bezpiecznie myć go w zmywarce oszczędzając czas.
Marka Florina
Kod EAN 5902719516276
Kod producenta 2M9900
Materiał porcelana
Kolor biały
Specyfikacja - materiał: porcelana wzmocniona tzw. durable
- kolor: ecru
- wymiary: wysokość: 6 cm
- spodek: 20,5cm x 14,5 cm
- pokrywka: 15 x 8,8 cm x 5 cm waga: ok 640 g
- możliwość użycia w zmywarce
- możliwość użycia w kuchence mikrofalowej.opis:porcelana wzmacniana zaliczana jest do linii premium. jej główną cechą charakterystyczną jest wytrzymałość i delikatny kolor ecru.produkowana jest z zastosowaniem nieco innych materiałów i ich proporcji. jest również wypalana w wyższej temperaturze tj. do 1300°c. dodatkowo porcelana durable może być formowana w bardziej fantazyjne formy niż w przypadku porcelany białej.wzmocnienie rantów talerzy, spodków, bulionówek, kubków i filiżanek gwarantuje podwyższoną wytrzymałość produktu, a co za tym idzie odporność na szczerbienie i obtłuczenia oraz wstrząsy. posiada również zwiększoną wytrzymałość na zmiany temperatury.
Waga netto (kg) 0.63
Wymiary spakowane
dł. x wys. x szer. (cm)
14,5 x 5,5 x 20,7
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki