< Poprzedni produkt

Kuchenka elektryczna Botti Ari 2-palnikowa stalowa
Następny produkt >

Kuchenka elektryczna Botti Trenti 2-palnikowa biała

Kuchenka elektryczna Botti Trento 1-palnikowa biała

66.00 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • Smaczne i zdrowe posiłki - długi przewód zasilający – 1 m, łatwość przenoszenia, nie ma to jak w domu!
  • Bezpieczeństwo - antypoślizgowe nóżki, lampka informująca o włączeniu płyty grzewczej, zabezpieczenie w postaci automatycznego wyłącznika z bezpiecznikiem termicznym
  • Wytrzymałość - obudowa wykonana z wysokiej jakości metalu w białym kolorze
Kuchenka elektryczna - mobilność i bezpieczeństwo

Jednopalnikowa kuchenka elektryczna ARI firmy Botti to możliwość przygotowania smacznych i zdrowych, domowych posiłków dla całej rodziny, dzięki pełnowymiarowej płycie grzewczej o średnicy 19 cm. Wszędzie gdzie tego potrzebujesz, ponieważ przewód zasilający ma aż 1 m długości! Idealna na działce czy w biwaku, ale wyjątkowy wygląd sprawdzi się również w Twojej kuchni.

Bezpieczeństwo najmłodszych, a także i tych starszych gwarantuje wbudowana lampka informująca o włączeniu urządzenia oraz bardzo praktyczne antypoślizgowe nóżki. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci automatycznego wyłącznika z bezpiecznikiem termicznym. Szybkie i energooszczędne przygotowanie śniadania, obiadu czy ciepłej kolacji umożliwi maksymalna moc 1500 W.

Zapewniona wytrzymałość w każdych warunkach, dzięki obudowie z wysokiej jakości metalu w białym kolorze, a odpowiednia temperatura do wykreowania nawet najbardziej oryginalnych potraw zapewnia regulowany termostat. Jedyne ograniczenie to fantazja!
Marka Botti
Kod EAN 5901832322436
Materiał tworzywo sztuczne
Wysokość 9 cm
Kolor biały
Moc 1500 W
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki