< Poprzedni produkt

Koc Miss Lucy Mollis 220 x 240 cm beżowy
Następny produkt >

Koc Miss Lucy Futrzak 155 x 210 cm beżowy

Koc Miss Lucy Mollis 220 x 240 cm szary

179.00
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Główne korzyści:
  • radość i przyjemność dla zmysłów (ciepło i delikatny dotyk)
  • wiele różnych możliwości zastosowań
  • kolorystyka, która odnajdzie się w każdej aranżacji
Koc Mollis 220x240 cm szary - radość i przyjemność dla zmysłów

Koc Mollis sprawi, że nie tylko Twoja najbliższa rodzina, ale też Twoi goście, zakochają się w nim od pierwszego dotyku. Jest on bowiem prawdziwą radością i przyjemnością dla zmysłów. Miłe w kontakcie z dłonią powierzchnie zapewnia tworzywo poliestrowe, z którego powstał. Dodatkową zaletą jest jego dwustronność o zróżnicowanej gramaturze. Jedna warstwa ma długie, drobne włókna, które wyglądają niczym zwierzęce futerko. Druga natomiast ma dużo mniejszą gramaturę i krótsze włókna.

Rozmiar produktu (220x240 cm) sprawia, że może on mieć wiele różnych zastosowań. Okryjesz się nim na kanapie podczas odpoczynku. Ozdobisz nim łóżko w sypialni lub sofę. Rozłożysz dzieciom, by mogły się na nim bawić. Zabierzesz go chętnie do ogrodu, czy na wycieczkę zakładającą wieczorny powrót. Nie będzie przy tym problemu z jego praniem (w 40 stopniach), bo jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia.

Koc Mollis jest zatem bardzo praktyczny. Przy tym jest też niezwykle elegancki. To dzięki najmodniejszym ostatnio kolorom - jasnej szarości w połączeniu z grafitowymi pasami. Taka stylowa kolorystyka sprawi, że świetnie odnajdzie się w każdej aranżacji kolorystycznej. Zarówno tej nowoczesnej, jak i klasycznej.
Marka Miss Lucy
Kod EAN 5902719514067
Materiał poliester
Gramatura 170 g/m2
Wymiary 220 x 240 cm
Kolor szary
Gwarancja 3 lata
Piękny koc i bardzo przyjemny w dotyku. Świetnie się sprawdza w salonie i sypialni. Warto!

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki