Kieliszki do wina RCR Fluente 290 ml 6 sztuk

87.50
133.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • nieskazitelna przejrzystość szkła podkreśla piękno trunku
  • znakomicie układają się w dłoni
  • polecają się jako świetny prezent
Kieliszki Fluente do czerwonego wina 290 ml/6 szt. RCR - symbol elegancji, piękna i jakości

Kieliszki Fluente do czerwonego wina wspaniale prezentują się na stole. Ich wzornictwo pełne jest luksusowej elegancji. Czarka przypominająca z boku trójkąt wyłania się z lodowych sopli, które tworzą pionowe żłobienia o różnej głębokości i szerokości. Nóżka natomiast wygląda niczym topniejący lodowy strumień. Idealnie gładki, ale nie do końca regularny. Nieskazitelna przejrzystość szkła sprawia, że podane w nim szlachetne trunki nabiorą szczególnego blasku. Zwłaszcza, jeśli pozwolisz przez nie przeniknąć promieniom światła.

Zarówno faktura, jak i kształt tych naczyń sprawia, że znakomicie układają się one w dłoni. Dzięki wysokiej jakości bezołowiowego szkła kryształowego Luxion będziesz mógł cieszyć się nimi naprawdę długo. Są one bowiem odporne na uszkodzenia. Można je też myć w zmywarce. To dzięki całkowicie innowacyjnej technologii opracowanej przez laboratorium producenta. O taką wszechstronność zadbała renomowana, włoska marka RCR Cristalleria Italiana. Jej specjalnością są nie tylko materiały najwyższej jakości o indeksie załamania bliskim kryształom, ale także perfekcyjna dbałość o najmniejszy szczegół.

Kieliszki Fluente należą do grupy produktów Style stworzonych z myślą o odmienieniu Twoich wnętrz i nadaniu im nowego blasku. W tej odsłonie mają pojemność 290 ml, co łączy się nierozerwalnie z ich przeznaczeniem do trunków w różnych odcieniach czerwieni. Skomponowane w komplet sześciu sztuk polecają się jako świetny prezent.
Marka RCR
Kod EAN 8007815252787
Pojemność (litry) 0.29
Materiał szkło
Waga netto (kg) 2.1
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki