Kieliszki do wina RCR Fluente 265 ml 6 sztuk

75.50
115.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • niezwykła trwałość
  • możliwość mycia w zmywarce
  • świetny pomysł na prezent
Kieliszki Fluente do białego wina 265 ml/6 szt. RCR - symbol elegancji, piękna i jakości

Kieliszki Fluente do białego wina urzekają swoim subtelnym pięknem. Nic dziwnego, zostały przecież stworzone przez renomowanego producenta kryształowego szkła RCR Cristalleria Italiana. Linia produktów Fluente charakteryzuje się pionowymi żłobieniami, które w tym przypadku wyglądają jakby czarka kieliszka wyłaniała się z lodowych sopli. Dopełnieniem tego luksusowego wzornictwa jest nóżka, do której podążają żłobienia w cyrkulacyjnym ruchu. Dlatego również zyskała ona lodową fakturę.

Grupa produktów Style RCR, do której należy linia Fluente została stworzona z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach i niebanalnych wnętrzach pełnych elegancji. Kieliszki te z pewnością dodadzą blasku każdej stołowej aranżacji. Zostały w końcu wykonane z najwyższej jakości kryształowego szkła bezołowiowego Luxion. Jego indeks załamania jest szczególnie wysoki i bardzo bliski prawdziwym kryształom. Dla Twojej rodziny oznacza to nie tylko niezwykłą trwałość, ale też odporność na uszkodzenia. Dużą zaletą jest ponadto możliwość mycia ich w zmywarce.

W tej odsłonie naczynia zostały przeznaczone do białego wina. Wskazuje na to przede wszystkim ich pojemność (265 ml). Doskonała przejrzystość szkła podkreśli piękno każdego trunku podawanego w nich. Komplet sześciu stylowych kieliszków Fluente może stać się wspaniałym prezentem na każdą okazję.
Marka RCR
Kod EAN 8007815252794
Pojemność (litry) 0.265
Materiał szkło
Waga netto (kg) 1.9
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki