< Poprzedni produkt

Talerz do jaj Florina Premium
Następny produkt >

Bulionówka że spodkiem Florina Jess 330 ml

Kieliszek do jaj Floris

Kolekcja: Floris

4.50
5.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • tak mały element może wzbogacić charakter wnętrza
  • wzór, który się nie ściera pozwala na mycie w zmywarce
  • trwałość surowca sprawia, że będzie długo służył
Kieliszek do jaj Floris - pożywne śniadanie w stylowej oprawie

Kieliszek do jaj Floris to wprost idealne rozwiązanie dla wielbicieli pożywnych śniadań. Szczególnie tych, którzy nie wyobrażają sobie poranka bez jajka na miękko. Najlepszym rozwiązaniem będzie zatem takie małe, niepozorne naczynie. Nawet tak niewielki element wnętrza może wzbogacić jego charakter.

Jest to zasługa autorskiej kolekcji Floris, do której należy ten produkt. Ta linia prestiżowych produktów (szeroki asortyment) posiada wzór zaprojektowany ręcznie przez grafika firmy Florentyna. Inspirowany naturą oraz malarstwem zwraca uwagę żywymi kolorami (pomarańcz i zieleń) w różnych odcieniach. Przedstawiono tu kwiaty na białym tle. Natomiast nowoczesna technologia jego nanoszenia sprawia, że możesz bezpiecznie myć naczynie w zmywarce. Wzór nie będzie się ścierał.

Powstało ono z wysokiej jakości porcelany. Dlatego jest przede wszystkim lekkie i poręczne. Poza tym zostało wykonane z dbałością o każdy szczegół. Trwałość surowca natomiast sprawia, że bez wątpienia długo będzie służył Twojej rodzinie. Warto każdego domownika zaopatrzyć w taki kieliszek.
Marka Florina
Kod EAN 5901832379331
Materiał porcelana
Wysokość 6,5 cm
Kolor biały
Kolekcja Floris
Gwarancja 3 lata
Nadaje się do
mycia w zmywarce

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki