Keksówka z klamrą i talerzem Florina Stone 30,5 x 11,7 X 8 cm

Kolekcja: Stone

40.90
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto:
  • wyjątkowa wygoda użytkowania
  • idealne wypieki dzięki nieprzywieralnej powłoce
  • różnorodność zastosowania 
Keksówka z klamrą i talerzem Stone 30,5x11,7x8 cm – wygodne pieczenie na każdą okazję

Wygodne użytkowanie i różnorodność zastosowań – prawdziwą przyjemność pieczenia odkryjesz wraz z keksówką Stone z klamrą i talerzem, o uniwersalnych wymiarach 30,5x11,7x8 cm. Klamra ułatwiająca zdejmowanie bocznych ścianek oraz talerz zamiast klasycznego dna powodują, że wyjmowanie gotowych wypieków, jak ciasta, chleb czy pasztety nie będzie sprawiało już żadnych trudności. Talerz może posłużyć także do podania wypieków prosto na stół. Prezentuje się bowiem wyjątkowo elegancko i z powodzeniem zastępuje innego typu podstawki na jedzenie.
 
Wykonana ze stali węglowej keksówka Stone odznacza się wyjątkową trwałością na uszkodzenia czy zniekształcenia spowodowane używaniem w wysokich temperaturach. Dzięki temu można wykorzystywać ją do przygotowywania różnych potraw, w zależności od naszych indywidualnych potrzeb.
 
Keksówka została wyposażona dodatkowo w powłokę non-stick, która zapobiega przywieraniu do dna i ścianek wypieków, wyjątkowo trudnych do usunięcia i powodujących szybsze zniszczenie naczyń kuchennych. Dzięki temu będzie długo służyć w każdej kuchni, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Marka Florina
Kod EAN 5902719552663
Materiał stal węglowa
Powłoka nieprzywieralna
Wymiary 30,5 x 11,7 X 8 cm
Kolor szary
Kolekcja Stone
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki