< Poprzedni produkt

Garnek emaliowany Emalia Polska Pleszew Asterico czarny 20 cm 4,4 l
Następny produkt >

Garnek emaliowany Emalia Polska Pleszew Asterico czarny 22 cm 6 l

Garnek emaliowany Emalia Polska Pleszew Asterico biały 20 cm 4,4 l

Kolekcja: Asterico

44.50
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • powłoka emaliowana skutecznie zapobiega przenikaniu szkodliwych związków do przyrządzanych potraw; naczynie polecane szczególnie do gotowania dań dla alergików i dzieci
  • odporny na działanie promieni UV nie utraci swoich kolorów nawet po latach użytkowania
  • nadaje się do używania na dowolnym typie kuchenki, nawet indukcji
Garnek emaliowany Emalia Polska Pleszew Asterico biały 20 cm 4,4 l – mój ulubiony do przyrządzania posiłków dla całej rodziny

Ważne jest nie tylko, co jesz, ale również, w czym gotujesz. Przypomnij sobie kuchnię babci. Tam królowały garnki emaliowane, które w żaden sposób nie reagują z żywnością. W efekcie każda potrawa zachwyca doskonałym smakiem, dokładnie takim, jaki pamiętasz z dzieciństwa. Dziś marka Emalia Polska Pleszew prezentuje naczynia w nowoczesnej odsłonie, dzięki czemu po emalię sięgają kolejne pokolenia. Poznaj jedną z naszych sztandarowych kolekcji Asterico.

Linię tworzy między innymi garnek o pojemności 4,4 l. Wykonany ze stali węglowej, pokryty idealnie gładką powłoką emaliowaną, która zapobiega przenikaniu szkodliwych związków do potraw. Naczynie jest szczególnie polecane do przyrządzania dań dla alergików i dzieci. W garnku emaliowanym bezpiecznie przechowuj potrawę w lodówce. Po wyjęciu naczynie z zawartością możesz od razu podgrzewać. Garnek jest wysoce odporny na szok termiczny.

Tradycyjny garnek wcale nie znaczy niepraktyczny. Naczynie emaliowane z naszej oferty możesz wykorzystywać dosłownie na każdym typie kuchenki, nawet płycie indukcyjnej. Nie bój się wybierać garnki o żywej kolorystyce czy barwnym zdobieniu. Powłoka emaliowana jest wysoce odporna na działanie promieni UV. Dzięki temu wygląd garnków będzie niezmiennie tak samo efektowny, nawet po latach użytkowania.
Kod EAN 5902719579523
Kod producenta 0G0476
Pojemność (litry) 4.4
Materiał emalia
Średnica (cm) 20
Kolor biały
Kolekcja Asterico
Specyfikacja - Garnek jest wysoce odporny na szok termiczny.
- W garnku emaliowanym bezpiecznie przechowuj potrawę w lodówce
Cechy do kuchenki indukcyjnej
do kuchenki elektrycznej
do kuchenki gazowej
nadaje się do zmywarki
Nadaje się do
kuchenki indukcyjnej
Nadaje się do
kuchenki gazowej
Nadaje się do
kuchenki elektrycznej
Nadaje się do
mycia w zmywarce

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki