< Poprzedni produkt

Frytownica Botti Monica 2,5 l 1800 W
Następny produkt >

Frytownica beztłuszczowa Botti Healthy Line 2,5 l 1300 W

Frytownica Botti Silver Line 1,5 l Inox 900 W

Kolekcja: Silver Line

114.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • Elegancja – wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej w szykownym designie
  • Bezpieczeństwo – zabezpieczenie przed przegrzaniem, lampka kontrolna, informująca o gotowości do pracy, antypoślizgowe nóżki, nienagrzewający się uchwyt
  • Kontrola smażenia – regulowany termostat w zakresie do 190 C, duże okienko podglądu w pokrywie
Frytkownica – wytrzymałość i styl

Nowoczesna frytkownica ze stylowej serii SILVER LINE to smak prawdziwych frytek we własnym domu, bez przykrego zapachu oleju! Wyjątkowa elegancja, dzięki niezwykle wytrzymałej obudowie ze stali nierdzewnej w ciekawym designie pasującym do każdej kuchni. Duża pojemność ułatwia smażenie nawet dużych ilości smacznych potraw.

Maksymalna satysfakcja z użytkowania, dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem, lampce kontrolnej, informującej o gotowości do pracy. Ponadto urządzenie ma antypoślizgowe nóżki i nienagrzewający się uchwyt. Szybko i bezpiecznie można przyrządzić frytki i inne potrawy wymagające smażenia na głębokim tłuszczu.

Regulowany termostat w zakresie do 190°C, umożliwia dostosowanie temperatury do przygotowywanej potrawy, a duże okienko podglądu w pokrywie umożliwia pełną kontrolę procesu smażenia. Ochronę przed przypaleniem gwarantuje nieprzywierająca powierzchnia zbiornika na olej. Duża moc aż 900W sprawia, że w krótkim czasie można przygotować obiad dla całej rodziny.
Marka Botti
Kod EAN 5901832389644
Materiał stal nierdzewna
Pojemność (l) 1,5
Kolor srebrny
Moc 900 W
Kolekcja Silver Line
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki