Florina

​Florina to marka Florentyny o najszerszym asortymencie i największej różnorodności produktów.
Z nami z pewnością wyposażysz swoją kuchnię, jadalnię i nie tylko. Jeśli znudziły Ci się stare i długo używane kuchenne akcesoria to dobrze trafiłeś. Nasze garnki i patelnie cieszą się uznaniem konsumentów od lat. Twojej uwadze szczególnie polecamy kolekcję LAVA STONE, która zachwyca trwałością i oryginalną powłoką imitującą kamień. Niebywałą zaletą serii jest szeroka linia produktów w rozmaitych rozmiarach.

Marka Florina wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Wszystko po to, by jeszcze bardziej ułatwić i przyspieszyć Ci codzienne, domowe obowiązki – w tym gotowanie. Z pewnością smażenie ryb nie należy do najprzyjemniejszych, zwłaszcza gdy filet nie mieści się w obrębie patelni. Grillowa patelnia Florina Tunana sprawi, że zapomnisz o problemie. Sprawdź patelnię tutaj

Florina to coś więcej niż tylko garnki brytfannypatelnie. To także wyjątkowa kolekcja unikatowych, porcelanowych wyrobów – takich jak talerze, salaterki, filiżanki i wiele innych.

Nasi stali klienci doskonale wiedzą, że marka Florina jest idealnym połączeniem wysokiej jakości z korzystną ceną, a także podążania za innowacyjnością z sięganiem do tradycji. Dynamicznie rozwijająca się rzeczywistość i Wasze coraz większe zaufanie sprawia, że pojawiają się wciąż nowe rozwiązania, fascynujące inspiracje i niepowtarzalne pomysły.

Mamy nadzieję, że zakupy w naszym sklepie sprawią Wam przyjemność.

Wybrane towary

83.50 zł
Florina
Promocja

Komplet garnków Chili

8 elementów

264.00 zł
219.00 zł -17%
Florina
Promocja
85.90 zł
51.90 zł -39%
Florina
117.50 zł
Florina
24.90 zł
Florina
33.50 zł
Florina
33.50 zł
Florina
925.50 zł
Florina
7.90 zł
Florina
Promocja
34.90 zł
Florina
113.90 zł
82.90 zł -27%
Florina
10.50 zł
Florina

Ostatnio dodane produkty

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki