< Poprzedni produkt

Spieniacz do mleka Botti Pietro biały
Następny produkt >

Spieniacz do mleka Botti Pietro biały

Spieniacz do mleka Botti Pietro czarny

109.00
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • Szybkość – spienienie lub podgrzanie tylko w 90-150 s!
  • Użyteczność - cztery programy: spienianie z podgrzewaniem, tylko podgrzewanie, spienianie na zimno, funkcja "Latte art"
  • Utrzymanie czystości – obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wewnętrzna powłoka non-stick zapobiega przywieraniu mleka do ścianek
Spieniacz do mleka – wytrzymałość i jakość

Nowoczesny spieniacz do mleka PIETRO markowej firmy Botti to doskonałe uzupełnienie ekspresu do kawy sprawiające, że każdy dzień z ulubioną kawą staje się wyjątkowy. Idealny balans pomiędzy mlekiem a pianką w kawie latte w bardzo krótkim czasie, spienienie lub podgrzanie tylko w 90-150 s!

Urządzenie wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest bardzo wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Wnętrze zaś pokryte jest nowoczesną powierzchnią non-stick, która zapobiega przywieraniu mleka do ścianek, przez co produkt jest niezwykle łatwy w utrzymaniu higieny – wystarczy przemyć go wodą.

Aby spełnić najśmielsze oczekiwania, spieniacz wyposażono aż w cztery funkcje - spienianie z podgrzewaniem, tylko podgrzewanie, spienianie na zimno, funkcja "Latte art", przez co jest niesamowicie użyteczny. Delektuj się ulubionym napojem zawsze, kiedy masz na to ochotę i w dowolnej postaci. Wygodę obsługi zapewnia miękki przycisk włącz/wyłącz oraz automatyczny wyłącznik.
Marka Botti
Kod EAN 5901832322313
Kod producenta CRM8002
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność (l) 0,26
Średnica (cm) 11
Wysokość 21,5 cm
Kolor czarny
Moc 600 W
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki