< Poprzedni produkt

Czajnik elektryczny Botti Vitto szklany 1,5 l biały
Następny produkt >

Czajnik elektryczny Botti Nero 1,7 l czarny

Czajnik elektryczny ceramiczny Botti Perla 1,5 l

115.50
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • surowiec przyjazny dla zdrowia
  • bezpieczeństwo użytkowania
  • znakomita, stylowa prezencja 
Czajnik elektryczny Perla ceramiczny 1,5 l - fuzja tradycji i nowoczesności
 
Czajnik elektryczny Perla to fantastyczne połączenie najbardziej tradycyjnego surowca (ceramika była znana już w czasach prehistorycznych) z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki temu powstał produkt w pełni przyjazny dla zdrowia, ceramika bowiem nie wydziela żadnych zapachów przy wysokich temperaturach. Zapobiega też gromadzeniu się kamienia.
 
Natomiast współczesne technologie gwarantują bezpieczeństwo użytkowania i szybkie zagotowanie wody. Czajnik ten ma 1500 W mocy, ukryty element grzewczy, obrotową podstawę, czy podświetlany włącznik. Automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody i posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem. Jego pojemność to 1,5 litra.
 
Czajnik elektryczny Perla ma klasyczny kształt dzbanka do herbaty. Zdejmowana pokrywa i praktyczny uchwyt ułatwiają nalewanie wody i napełnianie kubków. Elegancki kolor jasnego écru doskonale łączy się z fakturą tłoczonych kropek ułożonych ściśle w idealnym porządku. Taki dzbanek znakomicie prezentuje się w kuchni. Świetnie będzie się prezentował w połączeniu z naczyniami linii Fibre. 
Marka Botti
Kod EAN 5902719507304
Kod producenta LG-CW15-1
Materiał ceramika
tworzywo sztuczne
Pojemność (l) 1,5
Kolor biały
Moc 1500 W
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki