< Poprzedni produkt

Nóż do chleba Florina Profeo 17,5 cm
Następny produkt >

Nóż szefa kuchni Florina smart 20 cm

Nóż do chleba Florina smart 20 cm

31.50
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN

Dlaczego warto?

  • ostrze wykonane z wysokiej jakości stali, która nie wchodzi w reakcję z żywnością
  • silikonowy uchwyt, który pewnie i wygodnie trzyma się w dłoni, zapewniając płynną pracę
  • łatwy w utrzymaniu w czystości – myj tylko ręcznie

Nóż do chleba Florina Smart 20 cm - inteligentne przybory kuchenne, urzekające wysoką funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem
 
Jeśli jesteś smakoszem świeżo wypieczonego chleba o grubej i kruchej skórce, w Twojej kuchni nie może zabraknąć noża z kolekcji Smart, który zapewni Tobie łatwe krojenie perfekcyjnych kromek bez zbędnych okruchów. Akcesorium wyróżnia się doskonałym designem w kolorze soczystego fioletu. Decydując się na pozostałe gadżety tej linii, stworzyć unikatowy wygląd swojej kuchni.
 
Ostrze o długości 20 cm zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która nie wchodzi w reakcję z żywnością. Ponadto, nóż stał się niezwykle odporny na korozję oraz działanie czynników zewnętrznych. Odpowiednio wyprofilowane ząbki znajdujące się na krawędzi sprawiają, że nóż pracuje płynnie, bez względu na grubość pieczywa.
 
Pokryta silikonem rękojeść pewnie trzyma się w dłoni, co przekłada się na Twoje bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Nóż nadaje się do ostrzenia na dowolnej ostrzałce. Jednak, by zapobiec zbyt szybkiemu tępieniu, zalecamy myć narzędzie tylko ręcznie.

Marka Florina
Kod EAN 5902719555541
Kod producenta 5N0255
Materiał stal nierdzewna
Wymiary 20 cm
Kolor fioletowy
Specyfikacja silikonowy uchwyt
Cechy do mycia ręcznego
Mycie ręczne

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki